Zpět na » Primera Division » Nejhůře kopnutá penalta v historii? Podívejte se na video, kandidáta máme

Nejhůře kopnutá penalta v historii? Podívejte se na video, kandidáta máme

Nejhůře kopnutá penalta v historii? Podívejte se na video, kandidáta máme © iconsport.photo - chorvatský Budimir

1

Líbilo se

16.04. - VIDEO Říká se, že penalta se nedá chytit, ale pouze blbě kopnout. Ante Budimir je tohoto důkazem. Hráč Osasuny, se stal nechtěnou hvězdou večera, když předvedl v zápase s Valencií pravděpodobně jeden z nejhorších pokutový kopů, který kdy svět fotbalu viděl.

Beží poslední minuta nastavení v zápase Osasuny proti Valencii. Druhý jmenovaný klub je ve vedení a domácí mohou v 90+7. minutě vyrovnat. K puntíku si stoupil chorvatský Ante Budimir s tím, že jde klubu získat bod a penaltu promění. Jenže bohužel, realita byla úplně jiná. Budimirův pokus byl naprosto katastrofální, penalta se mu vůbec, ale vůbec nepovedla. Ante se zařadil mezi kandidáty na nejhůře kopnutou penaltu všech dob.

Kdo je Ante Budimir?

Ante Budimir je profesionální fotbalista původem z Chorvatska. Před svým přestupem do CA Osasuna, hrál v různých klubech a ligách. Mezi jeho předchozí angažmá patřila účast v různých týmech v Chorvatsku, v Itálii a v dalších zemích. Budimir si během své kariéry vydobyl reputaci jako schopný útočník, který dokáže pravidelně přispívat góly pro svůj tým. Jeho herní styl a střelecké schopnosti ho činily ceněným hráčem, ale také se stal předmětem pozornosti kvůli některým neobvyklým momentům na hřišti.

Kandidát na nejhorší penaltu

Petr Magasanik / fotbalportal.cz

Nejnovější články