Zpět na » Primera Division » Davide Ancelotti: Budu jednou trénovat Real Madrid?

Davide Ancelotti: Budu jednou trénovat Real Madrid?

Davide Ancelotti: Budu jednou trénovat Real Madrid? © iconsport - Ancelottiho syn Davide byl na rozhovoru s France Football

0

Líbilo se

15.04. - Davide Ancelotti, vážený asistent trenéra Realu Madrid Carla Ancelottiho a zároveň jeho syn, poskytl rozhovor deníku France Football, kde se podělil o své pohledy na dynamiku v klubu, svou trenérskou filozofii a své budoucí cíle. Zde jsou některé zajímavé citace z rozhovoru:

Bude jednou trenérem Realu Madrid?

„S Realem jsme podepsali smlouvu do roku 2026. Máme mnoho mladých hráčů a v nadcházejících letech máme možnost mít velmi silný tým. Chci začít svou kariéru hlavního trenéra, ale vím, že jsem v nejlepším klubu na světě na tom nejlepším místě pro svůj růst. Neexistuje žádné pevné datum pro start další etapy mé kariéry. Bude to také záležet na nabídkách. Jsem tady šťastný, moje rodina tady žije, moje žena je Španělka, jsem blízko svého otce... Nikdy nevíte. Výzva mě neděsí, mým cílem je jednoho dne se tady stát hlavním trenérem."

Real Madrid bez hvězdných manýrů

„Naše největší hvězdy nemají žádné ego. Vinícius, Bellingham, Rodrygo, Valverde... Jsou to týmoví hráči. Vždy upřednostní tým. Veteráni nejsou toxickým prvkem, jsou vzorní. Toni Kroos je trenér, dokázal by perfektně týmu vysvětlit, jak hrát proti City. Jako trenér není těžké veterány řídit, ale na osobní úrovni je to složitější, protože Luka Modrič si ve svém věku udržuje formu a vždy je produktivní, když ho potřebujeme. Když přijdou mladí hráči, dostane se jim rady: Dívejte se na Luku, Toniho, Carvajala, Lucase, Nacha... na jejich profesionalitu i na tréninku."

Dynamika otce a syna Ancelottiových

„Můj otec trénuje už 30 let a přizpůsobuje se vývoji fotbalu. Dokázal do realizačního týmu začlenit mladé lidi. Našli jsme dobrou rovnováhu. Zmodernizovali jsme způsob práce, aby se můj otec mohl soustředit na vztahy s hráči. Je tam velká důvěra také s Francescem Maurim. Naší rolí je jednoduše ho vyzývat, zpochybňovat jeho rozhodnutí. Pro mě je mnohem snazší vyjádřit svůj názor, protože jsem jeho syn. On se před lidmi téměř nikdy nerozzlobí, někdy jen odejde. Jde si zakouřit a vrátí se. Rozhoduje vždy on."

Atletico Madrid v Real Madrid CF - LaLiga EA Sports

Nikolas Kočica /

Nejnovější články