Zpět na » Primera Division » Unai Simon: Kepa je jeden z nejlepších gólmanů na světě

Unai Simon: Kepa je jeden z nejlepších gólmanů na světě

Unai Simon: Kepa je jeden z nejlepších gólmanů na světě © iconsport - Kepa je chválen brankářem Bilbaa Uniaem Simonem

0

Líbilo se

31.03. - V následujícím ligovém kole se v La Lize spolu utká Real Madrid a Athletic Bilbao. Brankář Bilbaa Unai Simón se zúčastnil předzápasové tiskové konference a postavil se do středu pozornosti. Oslovil celou řadu témat od nedávné reprezentační přestávky až po situací ohledně brankářů ve španělské reprezentaci, konkrétně okomentoval brankáře Kepu Arrizabalagu.

Na otázky ohledně Kepy Arrizabalagy, který se v současné době nachází jako druhý brankář Realu Madrid za Andriyem Luninem, Simon hovořil s obdivem a respektem o svém krajanovi. „Je v situaci, kterou logicky nečekal,“ povzbudil Simon Kepu, který je pouze náhradník v Realu Madrid. „Ale z toho mála, co ho znám, vím, že určitě tvrdě pracuje, aby předvedl stoprocentní výkon, až mu Carlo Ancelotti dá šanci. Mám velkou úctu ke Kepovi, protože jsem s ním vyrostl v Lezamě. Viděl jsem, jak trénuje, jak soutěží, viděl jsem, jaké jsou jeho schopnosti, a pro mě je jedním z nejlepších brankářů, které jsem kdy viděl. Jsem si jistý, že bude dál tlačit na Lunina a nepoleví.“

Czy Kepa wróci do bramki Realu Madryt? - KanalSportowy.pl

Real Madrid před posledními osmi zápasy v La Lize má náskok na Barcelonu pět bodů, má však odehraný o jeden zápas míň, protože s Bilbaem hraje až dnes. Náskok tedy může být znovu o osm bodů.

Kepa nastoupil v lize do 12 zápasů. Dostal v nich 9 gólů a šestkrát udržel čisté konto. Dlouho bojoval s Luninem o pozici jedničky, ale nakonec Ancelotti ukázal na Ukrajince a Kepa se dostal na pozici náhradníka. Po sezóně se nejspíše vrátí zpět do Chelsea, z které přišel do Realu na hostování.

Nikolas Kočica /

Nejnovější články