Zpět na » Primera Division » Real Madrid vyslal skauty do Francie, aby monitorovali Lenyho Yora

Real Madrid vyslal skauty do Francie, aby monitorovali Lenyho Yora

Real Madrid vyslal skauty do Francie, aby monitorovali Lenyho Yora © iconsport - Leny Yoro se trochu přiblížil k přestupu do Realu Madrid

0

Líbilo se

21.03. - S nejistotou ohledně budoucnosti Nacha Fernandeze v Realu Madrid (jeho smlouva vyprší toto léto a nemusí být prodloužena), stejně jako s otazníky ohledně zdraví stárnoucího Davida Alaby, který se vrátí po zranění předního zkříženého vazu v příští sezóně, se Real Madrid dívá dopředu k budoucnosti v obraně. Nedávné zprávy od Fabrizia Romana naznačují, že Real Madrid zintenzivňuje své úsilí o sledování talentů ve Francii, s důrazem zejména na jednoho slibného adepta, kterým je zázrak Lille Leny Yoro.

Yoro, mladý talent, který se prosazuje ve francouzských fotbalových kruzích, upoutal pozornost náborového týmu Realu Madrid. Podle Romana nejsou španělští giganti zainteresováni pouze ve zajištění Yorových služeb pro přítomnost, ale také ho považují za klíčový aktivum pro své budoucí snahy.

Zájem Realu Madrid o Yoroa přichází v době tvrdé konkurence od ostatních evropských velmocí, zejména od Paris Saint-Germain (PSG). Romanoovy poznatky odhalují, že Paříž aktivně sleduje Yora, což naznačuje jejich dlouhodobý zájem o hráče.

Yoro se zejména v posledním roce vypracoval na jeden z největších talentů světa. Je dobrý na míči (i když mu zatím trochu chybí progresivní přihrávka) a je lepší než 70 procent obránců, pokud jde o přerušení hry. A to je mu teprve 18 let.

Paris Saint-Germain v Lille OSC - Ligue 1 Uber Eats

Stále není jasné, zda Real Madrid podepíše Yora nebo zda bude schopen přebít PSG. Ale musí začít s přechodem na středního obránce spíše dříve než později, zejména pokud Nacho neprodlouží smlouvu.

Yorův tým se v Ligue 1 drží na čtvrté pozici a má po 26 zápasech 43 bodů. V minulém kole remizoval se Stade Brest, kteří jsou v lize druzí. Další zápas odehrají po reprezentační přestávce 29. března proti Lens, což je další těžký soupeř, protože se nachází na šestém místě.

Nikolas Kočica /

Nejnovější články