Zpět na » Primera Division » Anglický tisk: Madrid touží po Artetovi

Primera Division - Anglický tisk: Madrid touží po Artetovi

0

Líbilo se

16.10. - Anglický tisk, konkrétně The People, oznámil, že Real Madrid usiluje o záložníka Evertonu, Ĺ paněla Mikela Artetu. K možnému přestupu by mělo dojít v zimním transferovém termínu.

The People píše, že bývalý hráč barcelonského béčka by měl být podle představitelů Madridu ideální náhradou za Mahamadou Diarru, který bude bílému baletu chybět měsíc kvůli své účasti na africkém Poháru Národů.

Schuster žádá v osobě Artety jistotu na míči a organizaci hry zálohy. Ĺ paněl, který přišel do Evertonu v roce 2005 z Realu Sociedad, prý dané charakteristiky plně splňuje.

Bývalý hráč Glasgow Rangers byl členem nejlepší jedenáctky Premiér League minulého ročníku.

Problémem by mohlo být, že Ĺ panělovi zbývá k dodržení kontraktu ještě 5 dlouhých let. Tímpádem nebude hráč vůbec levný. To by mohl být rozhodující faktor, který by madridské odradil.

Pokud by Arteta přišel, následoval by tak stopy Thomase Gravesena, který přišel do Realu právě z Evertonu. Na Bernabeu strávil jednu sezónu, po které odešel do Celticu. Zde spokojený nebyl a tak opět působí v Evertonu.

Za předpokladu, že se jedná jenom o čirou spekulaci, pravděpodobně dostane velkou šanci ukázat se na místě Diarry Argentinec Gago.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články