Zpět na » Primera Division » Kanouté byl napaden

Kanouté byl napaden

0

Líbilo se

16.10. - V kvalifikačním utkání na mistrovství Afriky byli napadeni hráči reprezentace Mali, která bojovala na hřišti Toga. Mezi napadenými hráči se nacházel i útočník Sevilly, Frederic Kanouté.

Po skončení zápasu vtrhli na hřiště domácí fanoušci, kteří byli rozzlobeni z prohry 0-2, a napadli jak hráče, tak i fanoušky hostujícího celku.

“Zpočátku byl na hřišti velký zmatek a my jsme byli velmi nervózní. Snažili jsem se co nejrychleji odebrat do šatny. Ovšem měli jsme strach, protože z tribun scházelo na hřiště čím dál tím více lidí, aby nám odřízli cestu. Nikdy jsem nezažil nic podobného. Po zápase jsem byl smutný. Ani výhra 2-0 mi nezvedla náladu, protože jsem myslel na fanoušky Mali, kteří byli napadeni. Já jsem uštědřil jen ránu do boku a není to nic vážného”, řekl hráč Sevilly.

“Všichni říkají, že výtržnosti fanoušků jsou v Africe časté a policie jim neumí zabránit. Ovšem i v Seville se takové věci stávají. Nesmíme zapomenout, jak byl minulý rok zraněn náš trenér v utkání s Betisem. V Itálii jsou výtržnosti také časté, ale tam bohužel dochází i k úmrtím. Policie, společně s klubem, by měla takovýmto incidentům zabránit, ale nestačí na to, proto je třeba zvýšit bezpečnostní opatření”, vysvětlil Kanouté.

/ marca.com/fotbalportal.cz

Nejnovější články