Zpět na » Primera Division » Ter Stegen bude muset kvůli bolestem podstoupit zátěžový test. Možná bude hrát s injekcí proti bolesti

Ter Stegen bude muset kvůli bolestem podstoupit zátěžový test. Možná bude hrát s injekcí proti bolesti

Ter Stegen bude muset kvůli bolestem podstoupit zátěžový test. Možná bude hrát s injekcí proti bolesti © iconsport - Marc-Andre Ter Stegen má bolesti zad a jeho start proti Portu je v ohrožení

0

Líbilo se

27.11. - Barcelona bude dost možná čelit klíčové části sezóny bez jejich nejspolehlivějšího hráče. Německý brankář Marc-Andre Ter Stegen se vrátil z reprezentační přestávky s bolestmi zad, a ty se dosud nezlepšily. Ter Stegen se rozhodl nenastoupit ani v sobotu proti Rayu Vallecanu a v brance ho nahradil Pena. Zápas skončil remízou 1:1 a katalánský klub ztratil dva důležité body.

Teď španělský tým čeká jejich klíčový zápas proti Portu v Lize mistrů a následovat budou střety s Atleticem a Gironou, přičemž oba týmy jsou v tabulce La Ligy nad Barcou. Zatím se neví, zda brankář zítra proti portugalskému týmu nastoupí, ale situace se nevyvíjí dobře.

RAC1 informovalo, že Ter Stegen byl téměř definitivně vyřazen ze soupisky na zítřejší zápas, ale během své předzápasové tiskové konference trenér Xavi Hernandéz oznámil, že v úterý hráč podstoupí zátěžový fitness test, aby se zjistilo, zda může nastoupit. „Zítra bude Ter Stegen testován, abychom viděli, jak je na tom s bolestí. Téměř netrénoval s týmem, ale vždy je tu, aby nám pomohl, je jedním z kapitánů, a tak uvidíme, zda je připraven na zápas."

Podle Diario AS je ochoten podstoupit injekce proti bolesti, aby byl k dispozici pro zápas. Také se k nám dostala informace, že Ter Stegen se pokusil absolvovat fitness test již dnes, ale nedokázal ho dokončit. Ztráta Ter Stegena by byla pro Barcelonu velkou ránou, a tak fanoušci doufají, že brankář ze sestavy buď vůbec nevypadne, nebo že se vrátí co nejdříve.

Marc-Andre ter Stegen offers injury update ahead of Barcelona´s clash with  Rayo - Barca Blaugranes

Nikolas Kočica / football-espana.net

Nejnovější články