Zpět na » Primera Division » Barcelona plánuje přestup Jadona Sancha a již má pro něj připravenou pozici

Primera Division - Barcelona plánuje přestup Jadona Sancha a již má pro něj připravenou pozici

Barcelona plánuje přestup Jadona Sancha a již má pro něj připravenou pozici © iconsport - Barcelona má zájem o Jadona Sancha

0

Líbilo se

16.09. - Jadon Sancho si stále nevyřešil své spory s trenérem Manchesteru United Erikem ten Hagem, a tak se zdá, že Rudé ďábly co nejdříve opustí. Rychle si ještě jednou zopakujeme, co se s Angličanem děje. První Sancho nebyl v sestavě United proti Arsenalu, což Erik ten Hag zdůvodnil jako problémy hráče na tréninku. Sancho poté prohlásil, že Ten Hag nemluví pravdu a že na trénincích odvádí dobré výkony. Trenér ho poté vyřadil z A týmu a vyzval Sancha, aby se mu omluvil.

Sancho tak zmeškal zápas proti Brightonu na Old Trafford, který United nezvládli a podlehli čtvrtému týmu Premier League 1:3. Sancho odmítl omluvit se Ten Hagovi a v lednu by chtěl klub opustit, jestli se do té doby nedostane zpět do týmu.

What next for Jadon Sancho after his public fall-out at Manchester United?  | The Independent

Borussia Dortmund a Nottingham Forest byli již spojovány se Sanchem, teď se k těmto klubům připojila i španělská Barcelona. Španělský deník SPORT tvrdí, že se Barcelona pokusí získat třiadvacetiletého záložníka v lednu na hostování. Sancho by mohl hrát na levém křídle, kde nyní v Barceloně po odchodech Abdeho Ezzalzouliho a Ansua Fatiho není konkurence.

My duty to help Barcelona loanee Ansu Fati realise potential - Roberto De  Zerbi | The Independent

Přesun má ale jeden velký háček, kterým jsou znovu finanční problémy Barcelony. Sancho bere v United 400 tisíc eur za týden a anglický klub by musel pokrýt většinu hráčova platu, aby k přestupu do Katalánska mohlo dojít. United tuto možnost zvažují, přeci jen je do letního přestupového období ještě spousta času.

Nikolas Kočica / sportbible.com

Nejnovější články