Zpět na » Primera Division » Během příštího El Clásica bude na dresech Barcelony logo Rolling Stones

Primera Division - Během příštího El Clásica bude na dresech Barcelony logo Rolling Stones

Během příštího El Clásica bude na dresech Barcelony logo Rolling Stones © iconsport.photo - Na dresech se dříve objevilo i logo rappera Drakea

0

Líbilo se

13.09. - Sponzorství FC Barcelona se Spotify klubu dost pomohlo. Ačkoliv ne všichni jsou z této spolupráce kvůli pověsti této platformy unešeni. Je ale každopádně hodně zajímavé vidět propojení fotbalu s elitními umělci. Jako hlavní příležitost k propagaci umělců, kteří propagují společnost, Spotify využívá El Clásico. Během toho dalšího budou mít hráči na dresech logo Rolling Stones.

Barcelona před minulou sezónou podepsala obrovskou smlouvu se společností Spotify. Dokonce přejmenovala svou legendární arénu z Camp Nou na Spotify Camp Nou. Ne všichni byli z této spolupráce nadšeni, ale nedá se to srovnávat s hatem, který je třeba okolo spolupráce s internetovou senzací, jakou je drink Prime, kteří promují kontroverzní Youtubeři KSI a Logan Paul. Spotify tuto spolupráci využívá smyslně a nemyslí u toho jen na sebe. Pokud nějaký autor dokáže něco velkého, Spotify to zpromuje na dresech Blaugranas.

Využívá k tomu El Clásica. Místo loga společnosti se na dresech objeví logo značky oněch vybraných umělců. Na dresech jsme tak mohli vidět třeba sovu rappera Drakea nebo logo velmi populární španělské zpěvačky Rosalíi. A nyní už víme, čí logo ozdobí barcelonské dresy pro příští El Clásico, které se odehraje na olympijském stadionu v Barceloně 29.10. Tedy na legendárním svatostánku, který prozatím nahrazuje renovované Camp Nou, nesoucí název společnosti Spotify. Tenhle krok tedy Spotify příliš nevyšel.

Na dresech Barcelony v souboji s arcirivaly bude jedno z nejikoničějších log historie hudby. Objeví se na nich vyplazený jazyk, tedy logo ikonických Rolling Stones, kteří přicházejí s novou deskou, jenž bude mít toto gesto za úkol zpromovat a troufnu si říct, že to bude hodně povedené. Poslední práci jedné z nejlegendárnějších skupin to dostane do povědomí lidí, kteří třeba nejsou úplně fanoušky tohoto žánru, nebo právě Rolling Stones. A to ani nemusíme mluvit o vizuální stránce dresů. Toto combo má potenciál stát se legendárním.

David Suchý / sportsbrief.com

Nejnovější články