Zpět na » Primera Division » Lahm za Zambrottu?

Lahm za Zambrottu?

0

Líbilo se

17.10. - Podle deníku “Kicker”, upírá Barcelona pohled na obránce Bayernu a německé reprezentace, Phillipa Lahma. Mluví se totiž o odchodu Zambrotty a právě německý obránce by měl případně zastoupit jeho místo.

Lahm byl hlavní postavou německé reprezentace na světovém šampionátu v roce 2006, kde hrál na levém okraji obrany. Ovšem je velice hbitý a umí se přizpůsobit, a proto může hrát i na jiné straně.

Avšak s příchodem Marcella Jansena, se mu zavřeli dvířka do základní jedenáctky, a proto by se přestupu zřejmě nebránil. V Německu se mluví o tom, že by mohl předělat své plány a opustit Mnichov. Mohl by jej vyměnit za Barcelonu, kde by mohl nahradit Zambrottu, o kterého má zájem hned několik špičkových evropských klubů.

V Barceloně by těžko mohl hrát na levé straně, protože tam má jisté místo Eric Abidal. Ovšem na pravé straně by se mu mohli pootevřít vrátka. Na této pozici operuje Gianluca Zambrotta, který je aktuálně zraněný. Avšak o jeho služby se zajímá třeba Milán nebo Juventus. A proto by eventuelní příchod Lahma hrál do karet Franku Rijkaardovi, který by pak neměl žádný problém se sestavou.

Více informací o klubu FC Barcelona naleznete na webu FCBarcelona.cz

/ goal.com/fotbalportal.cz

Nejnovější články