Zpět na » Primera Division » Carlo Ancelotti chce do Realu Madrid přivést nespokojeného Verrattiho z PSG

Primera Division - Carlo Ancelotti chce do Realu Madrid přivést nespokojeného Verrattiho z PSG

Carlo Ancelotti chce do Realu Madrid přivést nespokojeného Verrattiho z PSG © iconsport.photo - Marco Verratti je v PSG nespokojený

1

Líbilo se

22.05. - Marco Verratti je součástí PSG už 11 let a je klubovou ikonou. Tento italský středopolař je ale nespokojený, nelíbí se mu konflikty uvnitř klubu a údajně chce odejít. Jeho velkým fanouškem je Carlo Ancelotti, který by ho rád přivedl do Realu Madrid. To by ale znamenalo pořádnou očistu ve středové linii, která už je tak dost přeplněná a hráči nemají dostatečný prostor.

Když mladičký Marco Verratti přicházel z Pescary v roce 2012 do PSG, nikdo tehdy nevěděl, co z toho bude. Během 11 let se stal jedním z nejuznávanějších záložníků v Evropě, vyhrál 8 mistrovských titulů a odehrál za tento klub až 414 zápasů. Nikdy to nebyl hráč, jenž by byl nebezpečný před brankou, jeho střely z dálky trhaly sítě a brankáři utíkali. Vždy ale všechno odpracoval na 1000 % a ačkoliv často za mezemi pravidel či fair-play, odváděl černou práci. Byl prostě klíčovým článkem PSG po celou dobu úřadování arabských šejků.

Nyní je velmi blízko devátému mistrovskému titulu, ke kterému PSG stačí už jen bod v příštích dvou kolech, ale ne všechno je ideální. Marco Verratti toho v PSG zažil už hodně, ale takové problémy jaké má klub se svými hráči i fanoušky, to je pro něj nové a zřejmě už to nemá zapotřebí. Během jeho kariéry se nespočetněkrát mluvilo o Barceloně, ale přestup vždy PSG zamítlo. Verratti sklopil uši a znovu na hřišti potil krev. Než být v takovéhle situaci, to radši odejde. Asi to chce změnu.

A změnu mu prý chce nabídnout sám Carlo Ancelotti, který je jeho velkým fanouškem. Zatímco Luis Campos je ochotný ho pustit, Nasser Al-Khelaifi o přestupu nechce ani slyšet. Tím přecházíme k problému. Tím jsou vztahy mezi Realem Madrid a PSG. Ty sice nejsou tak ostré jako s Barcelonou ale díky sáze Mbappé nejsou nejlepší. Tím dalším je, kde by Verratti hrál. Už tak je v záloze Realu obrovský přetlak, Modrič a Kroos podepíší novou smlouvu a přijít má Bellingham. Přestup by to tak pro Real Madrid byl zřejmě naprosto zbytečný.

David Suchý / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
replix - 22.05. Odpovědět

Tak 10 nebo 11 let? V perexu 10, v článku 11. Jinak % se píšou s mezerou po číslovce. Občas to chce překlad kontrolovat, když už to neprekládá autor článku sám. Neberte to, prosím, nijak útočně. Každý dělá chyby.

replix
Nejnovější články