Zpět na » Primera Division » Carlo Ancelotti: Zasloužili jsme si vyhrát. Podali jsme skvělý výkon

Carlo Ancelotti: Zasloužili jsme si vyhrát. Podali jsme skvělý výkon

Carlo Ancelotti: Zasloužili jsme si vyhrát. Podali jsme skvělý výkon © iconsport.photo - Carlo Ancelotti byl s výkonem jeho svěřenců spokojen

1

Líbilo se

10.05. - Real Madrid nechal Manchester City odjet domů na Emirates Stadium s remízou. Podle Carla Ancelottiho si ale jeho svěřenci zasloužili vyhrát. Mluví se hlavně o obrovské formě Vinícia i skvělému výkonu Antonia Rüdigera, který všemi možnými způsoby udržel na uzdě Erlinga Haalanda. I jeho italský trenér, který se stane koučem s nejvíce starty v historii soutěže, vychválil.

Mohli jsme vyhrát. Myslím, že jsme si to zasloužili. Ale takové věci se prostě stávají. Do odvety jdeme s pozitivními pocity, protože jsme hráli dobře. Drželi balón prvních 20 minut, ale problémy nám nenadělali. Pro Manchester City je normální, že drží míč. Nás to nesmí vykolejit. Od toho našeho gólu jsme hráli skvěle, kontrolovali jsme hru a vytvářeli si dobré šance. Jsme velmi spokojeni s tím, jak zápas vypadal a já od svých hráčů očekávám zopakování tohohle výkonu v Manchesteru," řekl k zápasu Carlo Ancelotti.

„Snažili jsme se kontrolovat zejména hráče, kteří pilují od lajny k lajně, tak jako třeba Kevin De Bruyne a Ilkay Gündogan. Každý odvedl fantastickou práci. Bránili jsme opravdu brilantně. Oni si ve finále moc šancí ani nevytvořili. Byly to ofsajdové situace nebo střely z dálky. Nic víc. Celkově byl náš tým opravdu zodpovědný a organizovaný. Rüdiger podal úžasný výkon," pochválil defenzivní práci svého týmu Carlo Ancelotti.

Je to dobrý výsledek, přestože jsme nevyhráli a musíme do dalšího zápasu pracovat. Výsledek to není špatný. Věděli jsme, že to budeme mít hodně těžké, protože Manchester City je dobrý tým. Umí držet míč. My ale víme, jak se přes to jako tým dostat. Já a Modrič jsme si v jednom bodě hodně prohazovali pozice. Luka a Toni se pak pohybovali okolo a to je přesně to, co jsme dělali. Žádný tým není favoritem. Je to 50:50. Byla to remíza a další zápas musíme vyhrát. Sice hrajeme venku, ale my se budeme snažit vyhrát pro naše fanoušky," řekl po zápase Eduardo Camavinga.

Eduardo Camavinga

David Suchý / realmadrid.com

Nejnovější články