Zpět na » Primera Division » Fanoušci Chelsea chtějí, aby Frank Lampard po dalším svém nezdaru rezignoval

Fanoušci Chelsea chtějí, aby Frank Lampard po dalším svém nezdaru rezignoval

Fanoušci Chelsea chtějí, aby Frank Lampard po dalším svém nezdaru rezignoval © iconsport - Chelsea utrpěla další porážku v Premier League, když podlehla Brentfordu 0:2

2

Líbilo se

27.04. - VIDEO Všechna naděje na poháry pro Chelsea skončila. Jestli to někdo stále popíral, po zápase s Brentfordem to už popřít nelze. Frank Lampard prohrál všech pět zápasů od té doby, co nahradil Grahama Pottera ve funkci trenéra Chelsea. Navíc po dvou porážkách od Realu Madrid vypadli z Ligy mistrů.

The Blues utrpěli svou třináctou ligovou porážku, když podlehli ve středu doma na Stamford Bridge devátému Brentfordu 0:2. V prvním poločase si vstřelil César Azpilicueta vlastní gól a v 78. minutě dorazil Chelsea Bryan Mbeumo. Po zápase o výsledku mluvil trenér Lampard a prohlásil znovu svůj výrok s kouzelnou hůlkou, který pronesl i za trénování v Evertonu.

„S formací 433 vypadáme více dynamičtí a díky tomu jsme byli v prvních dvaceti minutách druhého poločasu větší hrozbou. Ale stále jsem měl pocit, že gól nemusí přijít a soupeř může dát druhý. Proti tomu musíme pracovat. Byli bychom moc rádi za kouzelnou hůlku nebo za magii, ale takhle to ve fotbale nechodí, musíme prostě bojovat,“ prohlásil bývalý anglický reprezentant.

Frank Lampard in danger of damaging long-term managerial credentials as  Chelsea return falls flat | Football News | Sky Sports

I přesto že Lampard je velikou legendou Chelsea, schytává i tak kritiku od fanoušků. A tenhle pozápasový rozhovor také fanoušci příliš neocenili. Začíná se už i mluvit o tom, že nejlepší řešení je pro klub Lampardova rezignace. Obzvlášť na Twitteru se objevilo spoustu negativních komentářů. „Proč nemůžeš prostě říct, že hráči na to už s*rou a že ty taky nepomáháš.“ „Výmluva s kouzelnou hůlkou je tady už po pěti zápasech, to mě pos*r.“ „Nedělej si další hanbu a hned rezignuj!“ „Franku, hrál jsi Sterlinga na hrotu s Gallagherem a Kantem po stranách. A divíš se, proč nedokážeme vstřelit gól.“ „Vyhoď se chlape, měj nějakou milost,“ napsali uživatelé Twitteru.

Chelsea - BBC Sport

Chelsesa se nyní v Premier League nachází na jedenáctém místě po 32 odehraných zápasech a začíná být čím dál větší realitou to, že zakončí sezónu v druhé polovině tabulky. V dalším zápase je čeká na Emirates v úterý vedoucí tým tabulky Arsenal.

Nikolas Kočica / sportbible.com

Nejnovější články