Zpět na » Primera Division » Ancelotti: Benzema v 35 letech vypadá pořád skvěle

Ancelotti: Benzema v 35 letech vypadá pořád skvěle

Ancelotti: Benzema v 35 letech vypadá pořád skvěle © iconsport - Ancelotti mluvil po zápase s Cadizem s tiskem

0

Líbilo se

16.04. - Dlouho to trvalo, ale nakonec Real Madrid v devětadvacátém kole La Ligy vstřelil v 72. a 76. minutě dva góly, porazil Cadiz 2:0 a splnil svou povinnost. Na pozápasové konferenci zhodnotil zápas trenér Carlo Ancelotti. „Předvedli jsme celkově dobrý výkon v těžké fázi sezóny. Přístup hráčů, kteří nastoupili na hřiště, byl velkolepý. Především Tchouameni, Ceballos a Asensio si vedli velmi dobře,“ prohlásil.

Trenér se zaměřil na to, jak si vede útočník Karim Benzema: „Sami vidíte, že jsme na tom dobře fyzicky. Podívejte se na Benzemu, má 35 let, ale vypadá ve hře čerstvě a zkrátka pořád skvěle. Když jsem oznamoval Benzemovi, že nastoupí, tak jsem mu řekl, že mi má dá vědět, pokud bude unavený, ale dokázal vydržet až do konce.“

Watch: Karim Benzema gives Real Madrid the lead at Cadiz - Football España

Již zmíněný Marco Asensio předvedl dobrý výkon. Server Sofascore mu přisoudil hodnocení 8.8, což si pochopitelně zasloužil. Kromě vstřeleného gólu přidal Španěl tři střely na bránu a měl přesnost přihrávek 91 procent. „Asensio hraje na stejném levelu jako minulou sezónu, ačkoli má možná tuto sezónu méně herního času. Svými góly a asistencemi dokáže být rozdílovým hráčem,“ řekl Ancelotti.

Three answers and three questions from Real Madrid´s win in Cádiz -  Managing Madrid

Ital byl také dotázán na to, zda si Real Madrid mohl vést v La Lize tuto sezónu lépe. Takhle odpověděl: „Ano, rozhodně jsme mohli udělat více. Myslím, že nás bude náš špatný leden stát hodně.“

Villarreal vs. Real Madrid - Football Match Report - January 7, 2023 - ESPN

Real Madrid by se teď měl především soustředit na Ligu mistrů, protože už v úterý ho čeká odveta proti Chelsea. Doma Real zvítězil 2:0 a jistě bude chtít na tenhle zápas navázat. Poté klub čeká v sobotu zápas v La Lize proti Celtě Vigo, která je v lize umístěná na jedenáctém místě. To Real je druhý, ale na třetí Atletico má náskok již jen dva body. První Barcelona je mu jedenáct bodů vzdálená.

Nikolas Kočica / managingmadrid.com

Noviny
Nejnovější články