Zpět na » Primera Division » Karim Benzema je blízko k prodloužení smlouvy s Realem Madrid

Karim Benzema je blízko k prodloužení smlouvy s Realem Madrid

Karim Benzema je blízko k prodloužení smlouvy s Realem Madrid © football365.com - Karim Benzema je blízko k prodloužení smlouvy s Realem Madrid

0

Líbilo se

04.02. - Přestože Karim Benzema zatím nedosáhl výšin minulé sezóny, kdy díky svým výkonům získal svůj první Zlatý míč, stále je pro Real Madrid velmi důležitým hráčem. Francouz, který je kapitánem klubu, už pozvedl nad hlavu tuto sezónu trofej pro vítěze Superpoháru UEFA a doufá, že se mu s Los Blancos podaří do léta vyhrát ještě nějakou soutěž.

Benzemovi je 35 let a jeho kondice rozhodně klesá, ale důležitost hráče pro Real Madrid zůstává nezpochybnitelná. Vedení klubu ví, jak klíčový pro tým je a snaží se zajistit si jeho služby i pro další sezónu. Jeho současný kontrakt končí v létě.

Novinář Nicolo Schira uvedl na Twitteru, že Karim Benzema je blízko k uzavření nové smlouvy s klubem z hlavního města Španělska. Měl by podepsat smlouvu na jeden rok do léta 2024, kdy do Realu dorazí talentovaný Brazilec Endrick, který by se měl stát dlouhodobým nástupcem Benzemy, pokud se tedy dokáže prosadit.

FC Barcelona Meet Endrick Camp To Sign Brazilian Teen Sensation From  Palmeiras

Benzemova forma byla v posledních týdnech často kritizována některými fanoušky Realu Madrid, ale hráč má podle klubu na hru Realu stále velký vliv, a tak se očekává, že se Benzema s Bílým baletem na nové smlouvě domluví.

I přes připomínky příznivců Realu na sociálních sítích však útočník nemá špatná čísla. V této sezóně si zapsal za 21 zápasů 13 gólů a 3 asistence. Pár zápasů musel také vynechat kvůli zranění. Asi se nedostane na statistiky z minulé sezóny, ale je třeba si uvědomit, že minulý rok hrál v životní formě, kterou je velmi obtížné si udržet.

Real Madrid: Karim Benzema´s emotional message after Ballon d´Or win

Real Madrid se nachází v tabulce na druhém místě s 45 body po 19 zápasech. Ve čtvrtek si poradil doma s Valencií, kterou porazil 2:0, ale stále ztrácí na vedoucí Barcelonu pět bodů. V dalším zápase ho čeká v neděli Mallorca, která je s 25 body desátá.

Nikolas Kočica / football-espana.net

Noviny
Nejnovější články