Zpět na » Primera Division » Real Madrid bude chtít v létě vykoupit odchovance Frana Garcíu z Valllecana

Real Madrid bude chtít v létě vykoupit odchovance Frana Garcíu z Valllecana

Real Madrid bude chtít v létě vykoupit odchovance Frana Garcíu z Valllecana © mibundesliga.com - Fran García má být blízko návratu do Realu Madrid

0

Líbilo se

27.01. - Ferland Mendy zřejmě v Realu Madrid velkou budoucnst nemá a klub bude muset shánět alternativu, která bude konzistentnější a bude mít více potenciálu do budoucna. A zdá se, že jí našel. A jedná se o skutečnou krádež. Do Raya Vallecana kdysi poslal Frana Garcíu. Vyjednal si ale právo zpětného odkupu a to za pouhých 5 milionů eur. V létě toho hodlá využít.

Fran García byl součástí Los Blancos již od svých brzkých teenagerských let. V prvním týmu si připsal debut v roce 2018, kdy byl u kormidla Santi Solari. Bylo to v Copa del Rey a i přes asistenci si už nikdy nezahrál. Klub ho v létě 2020 poslal na hostování do Raya Vallecana. Jako opora v první sezóně pomohl k postupu a v létě přestoupil natrvalo. Ze základní sestavy už nevypadl. Je jedním z nejlepších hráčů malého madridského klubu a o jeho návratu na Santiago Bernabeu se mluvilo už půl roku od jeho definitivního odchodu.

Letos nechyběl v základní sestavě v ani jednom z 18 ligových zápasů klubu a připsal si 2 asistence. Stále mu je pouhých 23 let a většinu kariéry má před sebou. V La Lize už ukazuje dvě sezóny, že schopný hrát kvalitně na nejvyšší úrovni zkrátka je a že je připraven na krok nahoru. Otázkou je, zda není krok do Realu Madrid až moc velký. Při jeho prodeji si Real Madrid s Vallecanem usmlouval, že ho zpátky může koupit jen za 50% z výstupní klauzule. Jedná se tedy o pouhých 5 milionů eur, takže Los Blancos nemají co ztratit. Podle Fabrizia Romana je Real Madrid velmi blízko tomu, aby klauzule v létě využil.

David Suchý / goal.com

Nejnovější články