Zpět na » Primera Division » Transfermarket rozdával miliony hráčům z La Ligy. Na vrcholu stále Vinícius, po 3 a půl letech se zlepšil Dembelé

Primera Division - Transfermarket rozdával miliony hráčům z La Ligy. Na vrcholu stále Vinícius, po 3 a půl letech se zlepšil Dembelé

Transfermarket rozdával miliony hráčům z La Ligy. Na vrcholu stále Vinícius, po 3 a půl letech se zlepšil Dembelé © innereastreview.com - Vinícius Junior je třetí nejhodnotnější hráč planety

0

Líbilo se

24.09. - NEPŘEHLÉDNĚTE Transfermarket nenechal kámen na kameni ani v La Lize. Přestože bylo mnohem více markantních změn směrem nahoru než dolů, nějaké výraznější ztráty hodnoty tu také najdeme. Na vrcholu celé ligy se udržel Vinícius a nejen to. Své vedení ještě umocnil dalšími 20 miliony navrch. Hodnotnější jsou na světě jen dva hráči. Kylian Mbappé a Erling Haaland.

Vítězové

Vinícius Jr. - Vinícius si během minulé sezóny udělal renomé jednoho z nejlepších hráčů světa. Ve finální fázi se zlepšil o 300% a neskutečně tím zvedl i svou produktivitu. Nezastavitelný je i letos. 5 gólů, 2 asistence, 8 zápasů, 8 výher. Zranění Benzemy mu nevadí a zavřel tak pusu kritikům, kteří říkali, že bez něho je poloviční. Dostal 20 milionů eur +, jeho hodnota je 120 milionů a po Mbappém s Haalandem je třetí nejhodnotnější hráč současnosti.

Aurélien Tchouameni - Real Madrid za něj dal 100 milionů eur a schytal za to velkou kritiku. Mladý Francouz ale famózně nahradil Casemira. Navíc je platnější dopředu. Má prostě něco, co Casemiro neměl. Jeho asistence na Rodryga proti Atléticu byla krásným důkazem. Tchouameni hraje neskutečně a Florentino Peréz si mne ruce. Stejně jako jeho brazilský kolega si připsal dalších 20 milionů do kolonky hodnoty a nyní jí má na čísle 80 milionů eur.

Ousmane Dembelé - Jeho hodnota se směrem nahoru pohnula poprvé po 3 a půl letech. Dembelé nyní od Xaviho cítí podporu, jakou dříve neměl a hraje jako kdysi, když měl z fotbalu největší radost. Svou obrovskou přestupovou částku už sice zřejmě nesplatí, ale hraje výborně. 8 zápasů, 2 góly a 4 asistence. Vrátil se do reprezentace a tím vším si vysloužil úpravu hodnoty na 50 milionů eur. Taková bude i jeho výstupní klauzule pro příští léto. Nebude toho Barca litovat?

Ousmane Dembelé řádil i proti Plzni

Poražení

Raúl De Tomás - De Tomás zřejmě všechny fanoušky zklamal. Zůstal v Espanyolu. Žádný Real, žádný Manchester United nebo jiné kluby, kde by byl více na očích. Místo toho přestoupil do Raya Vallecana, ale až po přestupové uzávěrce a to znamená, že do ledna hrát nebude. Zareagoval na to i Transfermarket. Přišel o více než polovinu své hodnoty. Ta nová činí pouze 12 milionů eur.

Memphis Depay - Jeho přestup byl v létě velkým tématem. Nakonec se ale rozhodl v klubu zůstat. Možná to byl krok vedle. Odehrál pouze 131 minut ve všech soutěžích, dal 1 gól a přestup by byl na programu i v lednu. Vše se teď ale zkomplikuje. Na reprezentačním srazu se 28letý Nizozemec zranil, a to mu na formě a také hodnotě samozřejmě moc nepřidá. Jeho přestup do Barcelony je hodně rozporuplný. Vloni byl sice dlouhou dobu nejlepším střelcem, ale čekalo se všeobecně více.

Memphis Depay

Saúl Ňíguez - Dříve byl považován za budoucí reprezentační jedničku v záloze, ale něco se zadrhlo. Saúlova křivka jde v posledních letech směrem dolů a například loňské hostování v Chelsea bylo fiasko. Ani v letošní sezóně nejsou jeho výkony o mnoho lepší. Chybí mu kondice, nehraje dobře a v Atléticu je zkrátka náhradníkem. V roce 2018 byla jeho hodnota 90 milionů eur. Nyní je už jen 20 milionů.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

David Suchý / transfermarkt.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články