Zpět na » Primera Division » Reinier bude hostovat u nováčka z Girony. Real Madrid ho chce mít na očích

Primera Division - Reinier bude hostovat u nováčka z Girony. Real Madrid ho chce mít na očích

Reinier bude hostovat u nováčka z Girony. Real Madrid ho chce mít na očích © wallpapersden.com - Reiniera budeme moci vidět zpět ve Španělsku

0

Líbilo se

19.08. - Když přicházel z Flamenga jako jeden z největších talentů Jižní Ameriky, a dost možná světa, za velkou částku do Realu Madrid, mělo se za to, že se vedle Rodryga a Viníciuse zařadí mezi budoucí hvězdy klubu s obří hodnotou. Na rozdíl od dvou výše jmenovaných ale moc šancí nedostal a po neúspěchu v Německu míří Reinier na další hostování. Tentokráte bude hrát za nováčka z Girony La Ligu.

Již v 17 letech Reinier začal pravidelně hrávat a skórovat v dresu Flamenga. Byl nástupcem Viníciuse v pozici největšího klenotu klubu. Hodnota mu v jeho věku vzrostla na šílených 25 milionů eur. S Flamengem se kromě titulu v lize dočkal i vítězství v Copa Libertadores, americkém ekvivalentu Ligy Mistrů. Real Madrid ho vykoupil za 30 milionů eur. Za áčko Realu si během půl roku nezahrál a novou sezónu začal v Borussii Dortmund, kde měl jako spousta dalších mladíků dostat potřebný prostor. Nestalo se, měl problémy s tréninky a v klubu od něho všeobecně čekali víc. Během dvouletého hostování si zahrál 39 zápasů, skóroval jen jednou a do Realu se vrací s mnohem horší reputací, než s jakou přicházel.

A právě proto ho chce mít vedení více na očích. A to bude mít právě v katalánské Gironě. Malý celek patřící stejným majitelům jako Manchester City se po 3 letech v Segunda División vrací do La Ligy a jeho posily opravdu stojí za to. Dorazili například Herrera a Couto na hostování z Manchesteru, hvězda MLS Taty Castellanos ze sesterského New York City FC, nebo talentovaný levý obránce Miguel Gutiérrez na přestup z Realu Madrid.

V hostování samozřejmě není zahrnutá opce. Real Madrid s Reinierem nadále počítá do dalších sezón a na rozdíl od hostování v Dortmundu, bude v Gironě pouze 1 sezónu. Nastoupit by mohl již v pondělí proti Getafe. V prvním zápase Girona podlehla Valencii, když dal jediný gól z penalty kapitán netopýrů Carlos Soler.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

David Suchý / 90min.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články