Zpět na » Primera Division » Héctor Bellerín v Arsenalu nezůstane, znovu je po něm sháňka ve Španělsku

Héctor Bellerín v Arsenalu nezůstane, znovu je po něm sháňka ve Španělsku

Héctor Bellerín v Arsenalu nezůstane, znovu je po něm sháňka ve Španělsku © 90min.com - Kam povedou další Bellerínovy kroky, zatím nevíme

0

Líbilo se

25.06. - Ještě vcelku nedávno platil odchovanec Barcelony za jednu z klíčových postav Arsenalu, před uplynulou sezónou ale zřejmě všem došlo, že už to tak úplně být nemusí. Bellerín ztratil místo v základní sestavě a odešel na hostování do Betisu, kde naopak dostával pravidelný přísun herních minut. Nyní, po návratu do Londýna, už zřejmě ani jedna strana nemyslí na druhou šanci v Premier League.

Na triumf v Copa del Rey bezesporu Bellerín bude vzpomínat ještě dlouho a možná sám cítí, že má v Seville rozdělanou práci. Béticos by jej také rádi přivedli skrze trvalý přestup, ovšem finanční stránka věci zůstává otazníkem.

Ačkoliv Arsenal se údajně spokojí toto léto s nízkou finanční kompenzací, Betis nemůže zrovna rozhazovat a jiné kluby jej podle všeho hravě přeplatí. Ctitelem Bellerínových dovedností by mimo jiných měl být třeba Diego Simeone, trenér Atlética Madrid.

Na každý pád je ale jasné, že 27letý pravý bek neplánuje zůstat na Emirates Stadium. Mikel Arteta má na pozici pravého obránce jiné favority, jmenovitě Cédrica Soarese a především Takehira Tomiyasa.

Hlavní důvod, proč Arsenal s největší pravěpodobností řekne Bellerínovi definitivní sbohem a nepošle jej jen na další hostování, je ten, že rodákovi z Badalony za rok skončí smlouva. Bude tedy zajímavé sledovat, jak se jeho situace během nadcházejících měsíců vyřeší.

Vojtech Olšr / fotbalportal.cz, goal.com

Nejnovější články