Zpět na » Primera Division » Manchester United a Chelsea monitorují Ronalda Arauja, který v Barceloně čeká na lepší smlouvu

Primera Division - Manchester United a Chelsea monitorují Ronalda Arauja, který v Barceloně čeká na lepší smlouvu

Manchester United a Chelsea monitorují Ronalda Arauja, který v Barceloně čeká na lepší smlouvu © marca.com - Ronaldo Araujo

1

Líbilo se

16.01. - Barcelona dělá i přes své zadlužení velké kroky na přestupovém trhu, přivedla takové hráče jako Dani Alves a Ferran Torres, protože chce vybudovat silný tým pro hlavního trenéra Xaviho Hernandeze. Mluvilo se dokonce o podpisu norské superhvězdy Erlinga Haalanda z Borussie Dortmund, ale v současné době jsou v klubu dva hráči, které je třeba svázat novými smlouvami.

Ronald Araujo a Gavi se stali klíčovými postavami této barcelonské doby, ale oba mají smlouvy, které vyprší v roce 2023 a ještě se s klubem na prodloužení nedohodli.

Araujo se v posledních měsících výrazně zlepšil a jeho udržení v klubu je považováno za zásadní. Dvaadvacetiletý střední obránce chce, aby jeho výkony byly uznány v jakékoli nové smlouvě a Barcelona zatím jeho očekávání nenaplnila.

Manchester United a Chelsea hledají střední obránce a Araujo je hráč, který je v jejich hledáčku.

Oba kluby si jsou vědomy své smluvní situace v katalánském hlavním městě a ujistily se, že Uruguayec si je vědom jejich zájmu a také toho, jak daleko jsou ochotni zajít, aby zajistili jeho služby.

Je zvláštní, že Real Madrid je dalším klubem, který bedlivě sleduje situaci ohledně Arauja na Camp Nou.

Kvůli současným finančním potížím Barcelony nebude vůbec lehké nabídnout Araujovi lepší smlouvu.

Araujo Barcelona Chelsea Manchester United

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

Kamil Zalabák / marca.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Věřím že zůstane, v Barce to nebude snadné ale když je na trenérské pozici Xavi bude mít o důvod víc než jen hezkou výplatu společně s ostatními můžou vybudovat kvalitní tým.

MESSIFCB
Nejnovější články