Zpět na » Primera Division » Al Sadd oficiálně oznámil dohodu s Barcelonou na přesunu Xaviho. Ta to přitom popírá

Primera Division - Al Sadd oficiálně oznámil dohodu s Barcelonou na přesunu Xaviho. Ta to přitom popírá

Al Sadd oficiálně oznámil dohodu s Barcelonou na přesunu Xaviho. Ta to přitom popírá © as.com - Xavi Hernández

0

Líbilo se

05.11. - Barcelona popřela oficiální zprávu Al Saddu, podle které se Xavi stane v nejbližší době trenérem španělského velkoklubu poté, co klub aktivoval jeho výkupní klauzuli. Barcelona namítá, že dosud nedošlo k dohodě s katarským klubem, kde má Xavi výkupní klauzuli 10 milionů eur.

Barcelona nadále tvrdě pracuje na dohodě s Al Saddem ohledně příchodu trenéra Xaviho, jenž by měl na lavičce katalánského velkoklubu nahradit odvolaného Ronalda Koemana.

Al Sadd přitom dnes oficiálně oznámil, že navzdory neochotě Barcelony aktivovat Xaviho výkupní klauzuli došlo mezi oběma kluby k dohodě a 41letý bývalý záložník Barcelony se v blízké době stane jejím novým koučem.

„Představenstvo se dnes dohodlo na přesunu Xaviho do Barcelony, po zaplacení výkupní klauzule stanovené v jeho smlouvě. S Barcelonou jsme se dohodli na budoucí spolupráci,“ stojí v oficiálním prohlášení Al Saddu.

Nicméně podle stanice RAC1 Barcelona tyto informace popírá a nesouhlasí s verzí událostí, které předložil Al Sadd. Podle katalánského velkoklubu není na místě dohoda ohledně aktivování jeho výkupní klauzule.

Sám Xavi se již dohodl na osobních podmínkách s Barcelonou a v nedávném rozhovoru přiznal, že nyní pouze čeká, jak dopadnou jednání mezi oběma kluby.

Problémem je jeho výkupní klauzule v katarském klubu stanovená na 10 milionů eur, která vzhledem k aktuálním finančním problémům Barcelony není pro katalánský velkoklub přijatelná.

V sobotním zápase La Ligy proti Celtě Vigo tak mužstvo ještě stále povede dočasný trenér Sergi Barjuan.

Kam dál?

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

Vít Sedlák / 90min.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Noviny
Nejnovější články