Zpět na » Primera Division » Barcelona prodloužila smlouvu s Pedrim, bude mít obří výstupní klauzuli

Barcelona prodloužila smlouvu s Pedrim, bude mít obří výstupní klauzuli

Barcelona prodloužila smlouvu s Pedrim, bude mít obří výstupní klauzuli © FC Barcelona Noticias - Pedri platí za velkou španělskou naději do budoucna

3

Líbilo se

14.10. - NEPŘEHLÉDNĚTE Fotbalový klub FC Barcelona se poslední dobou zmítá ve zmatku a nejistotě, co přinese zítřek. Zvlášť tíživé jsou finanční potíže, které se ve výsledku přenášejí také na výkony na trávníku. Jednu pozitivní zprávu si ale dnes přeci jen mohou fanoušci katalánského velkoklubu vyslechnout. Obrovský talent Pedri totiž podepsal se svým zaměstnavatelem nový, podstatně vylepšený kontrakt.

Barca dnes skrze své komunikační kanály potvrdila, že se jí Pedri upsal minimálně do 30. června 2026. Potvrdila tak zákulisní spekulace, které se začaly šířit zahraničními médii už během včerejšího dne.

Součástí dohody je rovněž výstupní klauzule, pro které jsou aktuální i někdejší barcelonská vedení dlouhodobě známá. Ani v případě Pedriho na této doložce Blaguranas rozhodně nešetřili. Pokud by teprve osmnáctiletého středopolaře chtěl některý klub přímo kontaktovat bez svolení Barcelony, nabídka by musela stát minimálně na 1 biliónu euro.

V tomto směru tak celek z Camp Nou překonal svůj dosavadní rekord, kdy Antoinu Griezmannovi nastavil výstupní klauzuli na 800 miliónů euro. Pedri má zatím nicméně v Katalánsku našlápnuto podstatně lépe než jeho už bývalý spoluhráč.

Odchovanec Las Palmas stál Barcu jen 20 miliónů euro, ačkoliv jeho potenciál mnohonásobně převyšuje tuto částku. Oficiální podpis smluveného kontraktu za přítomnosti novinářů proběhne v pátek.

Vojtech Olšr / fotbalportal.cz, 90min.com

Nejnovější články