Zpět na » Primera Division » Sevilla by měla začít hrát

Sevilla by měla začít hrát

0

Líbilo se

19.10. - Všichni fanoušci věří, že se Sevilla co nejrychleji zvedne a vrátí se do boje o přední příčky. V osmém kole má na to ideálního soupeře. Zavítá na stadion Levante, které je ,s jedním bodem, na poslední příčce tabulky.

To, co se tuto sezónu děje se Sevillou, už dlouho nikdo nepamatuje. Ne, že by podávala dobré výkony po celou dobu své existence, ale prohrát čtyři ligové zápasy za sebou, to už je moc i pro klub s malými ambicemi.

Sevilla byla na vrcholu už skoro dva roky. Dvakrát po sobě vyhrála pohár UEFA, k tomu si připsala vítězství v superpoháru, v Copa del Rey a také ve španělském superpoháru, který se hrál před startem letošní sezóny.

Ligu začala s přehledem. Dvakrát po sobě vyhrála 4-1, avšak to je vše. Začalo to prohrou v lize mistrů. Premiéra v této milionářské soutěži nevyšla Seville podle představ a z Londýna si odvezla prohru 3-0. Od té doby nastal jen jeden světlý okamžik, a to výhra v druhém kole ligy mistrů s pražskou Slávií. Jinak samé prohry.

Trenér Sevilly, Juande Ramos věří, že v utkání s Levante dají jeho svěřenci podnět ke zlepšení. “Musíme uhrát dobrý výsledek, abychom se uklidnili a začali podávat dobré výkony i v ostatních zápasech. Věřím, že v sobotu už konečně protrhneme tuto špatnou sérii“, vysvětlil Ramos.

Sevilla bude mít problém zformovat útok. Kanouté a Kerzhakov jsou totiž zranění. Trenér s největší pravděpodobností sáhne na lavičku pro Chevantóna, který hrával minulou sezónu.

/ fotbalportal.cz

Nejnovější články