Zpět na » Primera Division » Real Madrid získal za 40 milionů eur zázračného Eduarda Camavingu. Podepsal s ním šestiletou smlouvu

Primera Division - Real Madrid získal za 40 milionů eur zázračného Eduarda Camavingu. Podepsal s ním šestiletou smlouvu

Real Madrid získal za 40 milionů eur zázračného Eduarda Camavingu. Podepsal s ním šestiletou smlouvu © dailymail.co.uk - Eduardo Camavinga

0

Líbilo se

31.08. - NEPŘEHLÉDNĚTE Souboj největších evropských klubů o podpis jednoho z nejtalentovanějších záložníků na světě Eduarda Camavingu má vítěze. Zázračného 18letého středopolaře Stade Rennes, o kterého měly zájem také Manchester United nebo Paris Saint-Germain, získal za 40 milionů eur do svých řad Real Madrid.

Camavinga je dlouhodobě považován za jednoho z nejtalentovanějších záložníků v Evropě. A není se čemu divit. Teprve 18letý záložník totiž už dvě sezóny pravidelně nastupuje v prvním týmu Rennes a loni se stal také nejmladším debutantem ve francouzské reprezentaci od toku 1914.

Camavinga nicméně vstupoval do posledního roku svého kontraktu v klubu hrajícím Ligue 1, tudíž Rennes muselo naslouchat nabídkám a navzdory jednání s Manchesterem United nakonec v souboji o velký talent zvítězil Real Madrid, který za jeho služby zaplatil 40 milionů eur.

Slavný španělský velkoklub vidí Camavingu jako potenciální dlouhodobou náhradu za už 35letého playmakera Luku Modriče, který v květnu podepsal dost možná poslední roční smlouvu na Santiagu Bernabeu a mladého Francouze si pojistil kontraktem na šest let.

Osmnáctiletý odchovanec Rennes debutoval za klub v roce 2019 jako jeho historicky nejmladší hráč a v loňské sezóně už patřil mezi opory francouzského celku, za který nastoupil k více než 70 soutěžním zápasům.

Kam dál?

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Související odkazy
Nejnovější články