Zpět na » Primera Division » Otec Aguera: Nevěřím Guardiolovi jeho slzy, nikdy mého syna nechtěl

Primera Division - Otec Aguera: Nevěřím Guardiolovi jeho slzy, nikdy mého syna nechtěl

Otec Aguera: Nevěřím Guardiolovi jeho slzy, nikdy mého syna nechtěl © https://images.daznservices.com - Aguero

0

Líbilo se

04.06. - Leonel del Castillo, otec mimořádného útočníka Sergia Aguera, si celkem nebral servítky ohledně manažera Manchesteru City Pepa Guardioli. Ten při loučení nejlepšího střelce klubu nezadržel slzy, ale Del Castillo mu je vůbec nevěří.

"Těm jeho slzám nevěřím, nikdy nebyl na mého syna nějak hodný," komentoval otec pro Radio La Red. "Z mého pohledu Sergia v týmu nikdy nechtěl."

"Guardiola je skvělý kouč, ale vždy chtěl zůstat tou hlavní postavou týmu. Od prvního dne mění hráče nebo třeba celou zálohu. Fotbalisté nikdy neví, zda jsou pro něj důležití, nebo nikoli. Řekl, že Sergia nebude možné nahradit, ale on teď ani nebyl často v kádru."

O přesunu do Barcelony se ještě stihl vyjádřit takto: "Můj syn je z celého přestupu nadšený. S Messim je kamarád 15 let a vždy spolu zůstali v kontaktu. Vypadá to, že Lionel bude v Barce pokračovat, takže budou moci konečně hrát spolu."

Bude se Aguerovi spolu s Messim na Camp Nou dařit? Oba dva již mají určitě svá nejlepší léta za sebou a tak je otázka, kolik utkání po svém boku vlastně odehrají.

Michal Stix / marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články