Zpět na » Primera Division » Barcelona plánuje příchody superhvězd, prozradil prezidentský kandidát Freixa

Primera Division - Barcelona plánuje příchody superhvězd, prozradil prezidentský kandidát Freixa

Barcelona plánuje příchody superhvězd, prozradil prezidentský kandidát Freixa © independent.co.uk -

0

Líbilo se

23.02. - Barcelona neprochází příliš úspěšným obdobím pod vedením trenéra Ronalda Koemana, který sám volá po kvalitních posilách, zejména do útoku. Jeho slova možná budou vyslyšena. Jeden z prezidentských kandidátů v katalánském velkoklubu Toni Freixa slibuje finanční injekci 250 milionů eur a spolu s ní i možný příchod velkých jmen světového fotbalu.

Freixa sice nepotvrdil zákulisní drby o angažování Erlinga Haalanda a Kyliana Mbappého, ale pro RAC1 přiznal, že katalánský klub plánuje velké investice.

„Máme vysoké ambice a chceme se posílit. V příští sezoně chceme na Camp Nou přivést dvě superhvězdy světového fotbalu. Konkrétní jména prozrazovat nebudu, v tuto chvíli to nemá význam."

„Co se týče trenéra Ronalda Koemana, naplní svou smlouvu, která trvá do konce června 2022. Na trenérské židli potřebujeme stabilitu."

„Už nějakou dobu pracujeme na dotáhnutí investora, který přinese 250 milionů eur pro společnost Barcelona Corporate výměnou za 49 % podíl ve vlastnictví.“

„Samozřejmě to vše musí projít schválením na valné hromadě. Teprve až budeme mít zmíněné prostředky na účtu, uvolní se nám ruce pro důležitá sportovní rozhodnutí,“ dodal k avizovanému zlepšení finanční situace v klubu.

Na otázku, zda si je vědom letního odchodu klubové ikony Lionela Messiho, odpověděl Freixa diplomaticky. 


„Messi je velikán fotbalu, který dal Barceloně rozhodně víc než klub jemu. Samozřejmě jsme otevřeni i jeho pokračování, ale při snížených nákladech na smlouvu s ním. Mluvil jsem už o tom s jeho zástupci, ale ne s ním."

Dosavadní prezident Josep Maria Bartomeu na svůj post rezignoval v říjnu 2020, klub dočasně vede Carles Tusquets.

Barcelona je aktuálně na čtvrtém místě La Ligy se ztrátou 8 bodů na lídra Atlético Madrid. V Lize mistrů Kataláncům nevyšlo úvodní osmifinále, v němž doma podlehli Paris Saint-Germain 1:4.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

Gabriela Průšová / marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

a příští týden článek, že Tuchel volal Mbappemu a s Dortmundem má skvělé vztahy, takže Haaland není nereálný

ovmartin23
Eidur - 24.02. Odpovědět

Barcelona, velká svým jménem, malá svou hodnotou Smajlík 3

Eidur
Wazz - 24.02. Odpovědět

Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

Wazz
Kuzma - 23.02. Odpovědět

Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

Kuzma
Reklama
Nejnovější články