Zpět na » Primera Division » Cavani by mohl posílit Real Madrid, píše italský tisk

Cavani by mohl posílit Real Madrid, píše italský tisk

Cavani by mohl posílit Real Madrid, píše italský tisk © elfildeo.com -

1

Líbilo se

04.09. - Real Madrid už brzy začne novou sezonu, v níž ho bude čekat obhajoba ligového titulu. V té by mohl pomoci i uruguayský reprezentant Edinson Cavani, kterému v Paříži skončila smlouva a je momentálně bez angažmá.

Real Madrid po minulé sezoně nemá velké plány na letní posily a žádný přestup na způsob Galacticos se neočekává. Los Blancos musí navíc vyřešit budoucnost několika hráčů, jakými jsou James Rodríguez, Gareth Bale či Lucas Vázquez. I tak ale vedení uvažuje o rozšíření současného kádru.

Jak informoval italský deník Gazzetta dello Sport, Real Madrid by mohl přilákat uruguayského útočníka Edinsona Cavaniho, který je aktuálně volným hráčem.

Třiatřicetiletému fotbalistovi k 30. červnu vypršela smlouva a pařížský klub mu prodloužení nenabídl.

Královský celek má v útoku jasného lídra - Karima Benzemu. Luka Jović by v klubu měl zůstat i nadále a budoucnost Mariana Diáze je stále otazná. Realu Madrid se tak posila do útoku může hodit.

Cavani přišel do Evropy v roce 2007 a postupně nastupoval za Palermo a Neapol. V pařížském celku působil od roku 2013, získal s ním šest ligových titulů a s 200 brankami je nejlepším střelcem v historii klubu.

Gabriela Průšová / dailymail.co.uk

Nejnovější články