Zpět na » Primera Division » Ceballos: Moje budoucnost závisí na Madridu. V Arsenalu jsem šťastný

Primera Division - Ceballos: Moje budoucnost závisí na Madridu. V Arsenalu jsem šťastný

Ceballos: Moje budoucnost závisí na Madridu. V Arsenalu jsem šťastný © futaa.com -

0

Líbilo se

30.07. - Arsenal si před sezónou vypůjčil z Realu Madrid záložníka Ceballose a vzájemná spolupráce by mohla pokračovat i nadále. Dani Ceballos nehraje důležitou roli v dalších plánech Realu Madrid a španělský celek se nebrání trvalému přestupu. Třiadvacetiletý záložník chce, aby se jeho budoucnost vyřešila letos v létě.

Dani Ceballos dal jasně najevo, že jeho budoucnost zůstává pouze na rozhodnutí Realu Madrid. Španěl strávil sezónu na hostování v Arsenalu a je otevřen myšlence zůstat v severním Londýně.

„Pravdou je, že jsem v Arsenalu velmi šťastný. Je to klub, ve kterém už mám rok zkušeností, takže by bylo velmi snadné se vrátit. Nemusel bych se přizpůsobovat nové lize nebo novému klubu s jiným manažerem a hráči.“

„Myslím, že by to pro mě byl dobrý krok. Ale jak jsem řekl, moje budoucnost závisí na Realu Madrid a právě teď neznám jejich rozhodnutí,“ řekl Ceballos pro Sky Sports.

„Teď se však vracím do Madridu, kde mám stále platnou smlouvu. Jakmile budu vědět, jak na tom jsem, sednu si se svou rodinou a uvidíme, co bude pro mě příští rok nejlepší,“ dodal.

Sám přitom v dřívějším rozhovoru tvrdil, že Zidane po jeho návratu zpět do týmu vysloveně touží.

„Před pár měsíci jsem se se Zidanem ve sportovním centru Realu ve Valdebebas bavil, když jsem se zotavoval ze svého zranění a tehdy mi řekl, že sleduje mé zápasy v Arsenalu."

„Mám s ním dobrý vztah, vždycky mi říkal, že jsme stylově podobní hráči, a také v tom smyslu, že potřebuje hrát pravidelně, abych byl v dobré formě," popřel španělský záložník jakékoliv spekulace o jejich neexistujícím vztahu.

„Zidane mi vždycky říkal, že moje budoucnost je v Realu Madrid a že musím být trpělivý, neboť zcela určitě dostanu šanci,“ prohlásil rodák z Utrera.

Případný nový zaměstnavatel záložníka už ví, kolik si bude muset připravit, Bílý balet požaduje 25 milionů eur.

Gabriela Průšová / skysports.com, 90min.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články