Zpět na » Primera Division » Nevyhazujte peníze. Coutinho nestojí za 80 milionů. Vinu za vše nese Barcelona, namítá legenda Chelsea

Primera Division - Nevyhazujte peníze. Coutinho nestojí za 80 milionů. Vinu za vše nese Barcelona, namítá legenda Chelsea

Nevyhazujte peníze. Coutinho nestojí za 80 milionů. Vinu za vše nese Barcelona, namítá legenda Chelsea © as.com - Philippe Coutinho

1

Líbilo se

10.04. - Jméno záložníka Barcelony Philippeho Coutinha bylo spojováno s možným přestupem do londýnské Chelsea. V médiích se dokonce psalo, že Blues už s azulgranas začali jednat o možném přestupu. O celém transferu se teď masivně diskutuje. Do všeobecné debaty se vložil i bývalý zadák londýnského klubu Frank Leboeuf, který ale klubové vedení zrazoval od podobného kroku.

Ačkoliv barcelonský deník SPORT spíše reálněji viděl variantu hostování brazilského ofenzivního záložníka v klubu ze Stamford Bridge, na britských ostrovech se probírá spíše verze, že by Chelsea Coutinha chtěla koupit natvrdo. Za takový byznys ale Katalánci požadují údajně 80 milionů liber.

Někdejší fotbalista Chelsea Frank Leboeuf, který v modrém dresu nasbíral přes 200 startů, však klubový management od takového kroku zrazuje a uvádí argumenty, proč by k takové operaci přistupovat neměl.

„Abych byl čestný a upřímný, Chelsea by ho neměla kupovat. Myslím si, že Coutinho je dobrý hráč a nechci k němu být nějaký krutý. Myslím si, že vinu na celé situaci má Barcelona, dali za něj takovou částku, která nepasuje do téhle ligy," namítá Leboeuf.

Gesto, jímž si brazilský záložník znepřátelil fanoušky Barcelony

„Když se podívám na Neymara, Ronalda, Messiho nebo Mbappého, vidím top fotbalisty. Coutinho má cenu top hráče. Nechci tady dělat nějaká prohlášení, ale nejsem úplně přesvědčen o tom, že má kvalitu top fotbalisty."

Leboeuf si navíc myslí, že pro Coutinha v současném týmu ani není prostor. „A co teď uděláte, jak překopete celý systém? Jak umístíte Coutinha do sestavy? Bavíme se o Chelsea, že je nachystaná zaplatit 80 milionů liber. Myslím si, že je to moc za hráče, u něhož nevíte jistě, že se dostane na úroveň, na jaké byl dříve v Liverpoolu a už dávno není. Z toho důvodu bych Coutinha do Chelsea nebral. Není tu pro něj místo. Myslím si, že je to příliš velká investice za hráče, u něhož nevíte, jaký bude jeho výkon."

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kuzma - 12.04. Odpovědět

Barcelona a její nákupy. Coutinho funguje jako eskort Smajlík 2
Kdo si zaplatí, tomu poslouží. Smajlík 3
Jeho cena je tak max. 60 mil. Smajlík 7

Kuzma
vrana17 - 11.04. Odpovědět

Na hostování s opci ideal pro Chelsea. Kvalitu podle mě horší než měl nemá. Problém je v tom kde by hrál v záloze tam ho kupovat nebudem. Teda doufám že vedení není tak šíleny. Takže SS, LMF (nejlepší je LMF) to by znamenalo změnu systému......
Ale je to TOP hráč a ty Chelsea potřebuje.

vrana17

Safriš, přišli na to Smajlík 5

tamburin
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články