Zpět na » Primera Division » Výměna Neymara za Griezmanna? V létě možná reálný scénář!

Primera Division - Výměna Neymara za Griezmanna? V létě možná reálný scénář!

Výměna Neymara za Griezmanna? V létě možná reálný scénář! © The Sun - Neymar s Griezmannem

0

Líbilo se

02.04. - Že si na Camp Nou přejí návrat svého ztraceného syna Neymara, to se ví už déle. Vždyť po konci letního přestupového období to přiznalo samotné vedení Barcelony. V nadcházejícím termínu by již katalánský velkoklub rád utnul veškeré spekulace a vyjednal s PSG dohodu. Nebojí se dokonce obětovat dalšího hvězdného útočníka Antoina Griezmanna.

Bývalý hráč Realu Sociedad se přitom na východní pobřeží přesunul teprve během minulého léta. 29letý forvard ovšem nedokázal navázat na svou formu z Atlétika Madrid a francouzské reprezentace a obhajující vítěz La Ligy je připraven jej obratem prodat. Svým odchodem by měl uvolnit místo Lautaru Martínezovi a zmiňovanému Neymarovi.

Hodnota mistra světa z předminulého roku se šplhá ke 100 miliónům eur, zatímco PSG si váží svého brazilského křídla na 150 miliónů. Přestupy pohybující se v takových sumách se však zdají vzhledem ke koronavirové pandemii krajně nepravděpodobné. Proč by se tedy nemohla zrodit obří výměna po vzoru hokejové NHL?

Vztahy jsou ale v Barceloně poslední dobou krajně napjaté. Celý A-tým se na popud kapitána Lionela Messiho rozhodl vzdát sedmdesáti procent stávajícího platu, argentinskou modlu ovšem pobouřilo rozdílné jednání ředitelství klubu. Vedení si alespoň prozatím zachovává kompletní gáži.

Byl to mimo jiných právě Messi, který po nedotaženém návratu Neymara smutnil. Jedinou posilou se před letošní sezónou stal Antoine Griezmann, jenž však svými čtrnácti góly ve všech soutěžích zdaleka neoslnil.

Samotný Francouz ovšem věří, že v klubu ještě má budoucnost. Dle španělských zdrojů se prý zúčastnil focení nové sady dresů, jeho osud však zůstává krajně nejistý. S další změnou angažmá sice pochopitelně souhlasit nemusí, pokud ale v kádru přibyde konkurence na pozici hrotového útočníka, může mít problém.

Vojt?ch Olšr / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Forte02 - 02.04. Odpovědět

To bylo úplně jasný na začátku transferu Griezmanna do Barcelony. To bylo první co mě napadlo ale jestli se to stane skutečnosti. Smajlík 2

Forte02

Myslím, že by to byl vhodný transfér pro oba kluby i oba hráče. lets go

Messi777
Wazz - 02.04. Odpovědět

no pro vás určitě... Smajlík 2 Smajlík 2 neváhal bych se takto zbavitr Griezmanna Smajlík 7

Wazz

Tohle mi zní celkem reálně, jen škoda Griezmanna, ten měl zůstat v Atletiku

Tomguncz9
Nejnovější články