Zpět na » Primera Division » Ceballos prý před přestupem do Arsenalu upřednostňuje návrat na španělské trávníky

Ceballos prý před přestupem do Arsenalu upřednostňuje návrat na španělské trávníky

Ceballos prý před přestupem do Arsenalu upřednostňuje návrat na španělské trávníky © Goal.com - Dani Ceballos

0

Líbilo se

01.04. - Na Santiago Bernabéu ho považovali za zbytečného a raději jej poslali na roční hostování. Dani Ceballos se ovšem na ostrovech rozehrál k báječné formě a byl to právě on, kdo častokrát držel tápající Arsenal nad vodou. Teď před ním však stojí obtížné rozhodování. Gunners by jeho dočasné angažmá chtěli přetavit v trvalý přestup, samotný hráč se ale plánuje porvat o místo v prvním týmu Realu Madrid.

Stále teprve 23letý středopolař byl na Pyrenejském poloostrově považován za velký talent. Vypiplali si jej v Betisu Sevilla, po přesunu do Realu Madrid v roce 2017 ovšem jeho hvězda z velké části pohasla. V nabité konkurenci nedostával dostatek herních příležitostí, na hostování se mu však podařilo oživit kariéru.

Již v průběhu pozastavené sezóny se několikrát psalo, že se Ceballos chce vrátit k Los Blancos a ukázat, že v Anglii fotbalově vyrostl. A kdyby se v hlavním městě stal znovu nepotřebným, tak podle španělského deníku Estadio Deportivo požádá o přestup zpět do rodné Sevilly.

S Danim jsem velmi spokojený, pro tým je opravdovým přínosem. Po listopadovém zranění stehna potřeboval trochu času, ale už nabral to správné tempo. Žádná jednání jsme však kolem jeho osoby zatím nevedli,” řekl trenér Kanonýrů Mikel Arteta v rozhovoru na začátku března.

Hlavním faktorem bude v Ceballosově rozhodování evropský šampionát, který se odložil na příští rok. V La Lize by pochopitelně byl španělským fandům mnohem více na očích a alespoň o něco málo by zvednul své šance na nominaci. Kouč Zinedine Zidane s ním ale pravděpodobně příliš nepočítá, stále se navíc spekuluje o příchodech dalších záložníků Paula Pogby a Donnyho van de Beeka.

Vojtech Olšr / talksport.com, fotbalportal.cz

Nejnovější články