Zpět na » Primera Division » 3 zajímavé nabídky pro brazilskou legendu Realu. Kterou si nakonec vybere?

Primera Division - 3 zajímavé nabídky pro brazilskou legendu Realu. Kterou si nakonec vybere?

3 zajímavé nabídky pro brazilskou legendu Realu. Kterou si nakonec vybere? © okdiario.com - Získá Marcela Inter Miami?

0

Líbilo se

30.03. - Madridskému Realu už brazilský obránce Marcelo slouží dlouhých třináct let. Roky ale zastavit nejde a bohužel pro něj nastal moment, kdy už na své pozici přestává být nepostradatelný. Teď, ve chvíli, co se přerušily soutěže kvůli pandemii koronaviru, tak má hodně času přemýšlet jak naloží se svou budoucností.

Marcelo už se zařadil mezi legendární hráče Realu Madrid. Dlouhou řadu let si příznivec Bílého baletu nedokázal představit sestavu týmu bez tohoto sympaťáka. Jeho ofenzivní výpady byly vždycky dostatečnou omluvenkou pro to, že vzadu svoji práci nebral tak úplně vážně.

Jenže poslední dobou se tento stav začal pomalu měnit. Už loni trenér Solari upřednostňoval Sergia Reguilóna a letos našel Zidane větší jistotu v Mendym, jehož klub v létě koupil za 50 milionů eur z Lyonu.

Asi je každému jasné, že zvrátit nastalý trend bude pro Marcela velmi obtížné. Brazilec má sice smlouvu do roku 2022, ale od vedení klubu také svolení rozhodnout si sám o své nejbližší budoucnosti. Pěkné gesto za odvedené služby.

Na stole už měl dvě zajímavé nabídky. Jednu z Juventusu Turín, kde hraje jeho kamarád Cristiano Ronaldo. Vedení Staré dámy mu nabízí čtyřletou smlouvu s platem, který převyšuje ten stávající v Madridu. To samé Paris St. Germain, v Parku princů by se shledal se spoustou brazilských krajanů, což je pro něj bezesporu velkým lákadlem.

Jako poslední prý s nabídkou přispěchal David Beckham. Jeho Inter Miami vstoupil před pár týdny jako nováček do americké MLS, v níž zatím stihl odehrát jen dva zápasy. Někdejší hráč Realu by do týmu chtěl přivést zvučné posily. Domluveného už má prý útočníka PSG Edinsona Cavaniho, ve hře je i přestup Marcelova spoluhráče Luky Modriće.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Související odkazy
Nejnovější články