Zpět na » Primera Division » Zvonění mobilu, nadváha. Kolik platí hráči Realu Madrid na pokutách?

Zvonění mobilu, nadváha. Kolik platí hráči Realu Madrid na pokutách?

Zvonění mobilu, nadváha. Kolik platí hráči Realu Madrid na pokutách? © SPORTbible.com - Eden Hazard

4

Líbilo se

04.10. - NEPŘEHLÉDNĚTE Pořádek musí být. Za porušení vnitřních pravidel se musí pykat. Platí to ve všech sférách a výjimkou není ani slovutný Real Madrid. I zde musí hráči za prohřešek proti interní disciplíně platit. Ovšem ve srovnání s jejich milionovými platy jsou pokuty docela směšné, nicotné. Ostatně posuďte sami.

Španělské televizní stanici Cuatro se podařilo zjistit jak hluboko si musí hráči Bílého baletu sáhnout do kapsy, v případě, že se proviní proti vnitřním řádům stanoveným v kabině.

Cifry se pohybují v rozmezí od 250 eur až do 3.000 eur. Ta nejdražší sankce na hráče čeká v případě, že by vůbec nepřišel na trénink, což je věc, která ale se stává opravdu v minimech případů.

Co se týče tréninků, hráči na něj musí přijet s předstihem, nejpozději 45 minut před jeho začátkem. Pokud se některý fotbalista opozdí o pět minut, už ho to stojí 250 eur. Čtvrthodina stojí 500 eur, maximální částka za zpoždění je potom tisíc eur.

Dalším obvyklým hříchem, za který se často vybírá do klubové pokladny, je užívání mobilu. Pokud po něm hráč sáhne, či mu zazvoní, během práce s fyzioterapeuty, zaplatí 250 eur, v kabině, nebo při společném přesunu týmu, je pokuta 500 až 1000 eur.

Jinou položkou, za níž se rovněž vybírají pokuty, je také pochopitelně nadváha, zejména po dovolených či vánočních svátcích. Za ní fotbalista musí zacvakat 250 eur. A částka narůstá, pokud kila nejdou dolů, nebo k takovému přestupku dochází opakovaně.

Pak jsou tu ještě rozhovory s médii. Ke všem musí dát vedení Realu Madrid svůj souhlas a v případě, že hráč poskytne rozhovor bez svolení klubu, stojí ho to 250 až 1000 eur.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Noviny
Nejnovější články