Zpět na » Primera Division » Netradičně rozzlobený Zidane po domácí ztrátě: Musíme odkopnout balon třeba do…

Primera Division - Netradičně rozzlobený Zidane po domácí ztrátě: Musíme odkopnout balon třeba do…

Netradičně rozzlobený Zidane po domácí ztrátě: Musíme odkopnout balon třeba do… © as.com - Zinedine Zidane

1

Líbilo se

25.08. - Celý zápas včera Real Madrid marně dobýval branku Realu Valladolid. A když už se mu to osm minut před koncem konečně podařilo, náskok si v samotném závěru zápasu nechal sebrat. Kvůli nedůrazu v obraně. To trenéra Zidana pěkně rozčílilo. Bílý balet zaznamenal první bodovou ztrátu.

Mrzutost. Naštvanost. Z trenéra Realu Madrid Zinedina Zidana po zápase s Valladolidem rozhodně nečišela pohoda. Ostatně není se co divit. Osmdesát minut jeho svěřenci atakovali bez úspěchu svatyni, kterou hájil Jordi Masip. Nakonec odolný trezor dokázal odemknout v 82. minutě přesnou trefou Karim Benzema a zdálo se, že si Los Blancos připíší další tříbodový zisk a udrží se v čele tabulky.

Jenže Real si nechal lehkovážně výhru utéct. A to kouče Zidana pořádně rozčílilo.

Měli jsme balón odkopnout třeba do...Zbývalo málo času. Krátce před koncem musíme hrát prakticky. Musí se dělat takové věci, které zápas v tu chvíli vyžaduje," postěžoval si Zizou.

S výsledkem nemůžeme být spokojeni. Dáme gól v 83. minutě a nakonec nám dají vyrovnávací gól. To naštve. Mám v sobě hořký pocit, poté, co se nám povedlo splnit to, co bylo nejtěžší. Druhá půle nebyla dobrá. Zasloužili jsme si tři body, protože první poločas byl velmi dobrý. Vytvářeli jsme si šance. Ale nemůžeme hrát jen 50 nebo 60 minut. Musíme hrát 90 minut. Zápas trvá 90 minut."

Při obdrženém gólu jsme byli špatně rozestavení. Balón můžete ztratit, ale ne rozestavení. Byli jsme mimo své pozice a to je pak těžké."


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články