Zpět na » Primera Division » Barcelona posílá PSG poslední nabídku na Neymara

Primera Division - Barcelona posílá PSG poslední nabídku na Neymara

Barcelona posílá PSG poslední nabídku na Neymara © marca.com - Neymar

4

Líbilo se

20.08. - V podstatě celé léto útočí Barcelona na Paris St. Germain, aby pustilo brazilského forvarda Neymara zpět na Camp Nou. Neustálé bezvýsledné naléhání už ale management katalánského klubu také zřejmě otrávilo a tak, přestože do konce přestupního termínu zbývají ještě skoro dva týdny, chystá poslat do Paříže poslední, definitivní nabídku.

Pomazané hlavy barcelonského klubu se včera podle rozhlasové stanice RAC 1 měly sejít v kancelářích na Camp Nou a domluvit, že do Paříže pošlou nabídku, která už by měla být definitivní, poslední.

Pokud ji PSG nepřijme, Neymar zřejmě zůstane v Parku princů, nebo zamíří do Madridu, či možná i Juventusu, který se měl na poslední chvíli rovněž vložit do hry.

Na sezení, jehož se zúčastnili kromě prezidenta Bartomeua také ředitelé Grau a Bordas, pokladník Tombas a odpovědní zástupci sportovní sekce Abidal, Planes a Cury, vzešla dohoda poslat definitivní návrh. Zatím nebyly odhaleny jeho podrobnosti, nicméně kuloární zprávy mluví o optimismu ohledně uskutečnění celé operace.

Záměrem Barcy je každopádně hostování Neymara s opcí na přestup, plus zahrnutí některého z hráčů, zřejmě Rakitiće. Škrt přes rozpočet určitě byl odchod Coutinha do Bayernu. Ofenzivní záložník byl totiž považován za největšího adepta do případné výměny.

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

tiadoubbart
Cule6 - 20.08. Odpovědět

Neymara jsem nechtěl už po prvním roce a byl jsem šťastný, že ho PSG vykoupil a ještě za takový peníze, za které bychom ho tenkrát nikdy neprodali. Vracet zpátky toho arogantního a simulantského zmetka je pro mě naprosto nepochopitelný krok. Ať si třeba každý myslí o Suarezovi co chce, je to také simulant (pravda pravdoucí), ale je to také neuvěřitelný dříč a skvělý šutér, který hájí barvy klubu v zásadě ukázkově a je pro mužstvo přínosem i v kabině. To Neymar je v tomto pravý opak.

Cule6
Edgar - 20.08. Odpovědět

Totální amaterismus a kretenství od vedení Barcy. Záložníků plná prdel, nikdo samozřejmě nechce odejít s takovým krásným platem, v útoku labilní a věčně zraněný Dembele, playmaker za 150 mega, který měl ulevit Messimu u tvoření hry hrál na křídle, kde se neosvědčil a tak šup s ním na hostování. A do toho story Neymar. O trenérovi radši pomlčím, La Masia taky pěkně v rozkladu. Good job Barto.

Edgar
F4BRE - 20.08. Odpovědět

Musím souhlasit, nepamatuju si, že by za poslední dobu udělala Barca něco stoprocentně správně. Výjimka je doufám De Jong, to nemůže být přešlap

F4BRE
Lazar - 20.08. Odpovědět

Umtiti, Arthur, DeJong...to jsou jen poslední 3 roky. Dále by konečně mohl dostat šanci Semedo a Firpo vypadá taky dobře, ale u těch ještě teprve uvidíme

Lazar
F4BRE - 20.08. Odpovědět

Jo, máš pravdu proti Umtitimu a Arthurovi nemůžu nic namítat. Semedo a Firpo supr nákupy, druhá věc je herní vytíženost, kterou by měli dostat. Nákup je jedna věc a využití druhá

F4BRE
Lazar - 20.08. Odpovědět

já jen že jsi to napsal jako by to vedení sypalo jen jeden špatnej krok za druhým. To bys jim hodně křivdil. Pro mě osobně byl největší průse* že se snažili rychle a nekoncepčně zacelit díru po Neymarovi. Měli to nechat být a počkat jak si trh sedne (nesednul ale to je věc druhá)

Lazar
F4BRE - 21.08. Odpovědět

Tojo, to máš určitě pravdu, teď se nám to vrací

F4BRE

Vysral bych se na něj...v té Barce už taky neví vedení coby s roupama...

RoyKeane
Forte02 - 20.08. Odpovědět

Stejně zůstane v PSG letos

Forte02
Wazz - 20.08. Odpovědět

Smajlík 3 Smajlík 3

Wazz
Reklama
Reklama
Nejnovější články