Zpět na » Primera Division » Jedenáctka na prodej. Real by z hráčů na odstřel postavil slušnou sestavu. A mohl získat přes 300 milionů eur

Jedenáctka na prodej. Real by z hráčů na odstřel postavil slušnou sestavu. A mohl získat přes 300 milionů eur

Jedenáctka na prodej. Real by z hráčů na odstřel postavil slušnou sestavu. A mohl získat přes 300 milionů eur © marca.com -

2

Líbilo se

25.06. - Madridský Real po období velkých nákupů musí myslet i na to, jak kabinu na Santiagu Bernabéu trochu vylidnit. Momentálně totiž soupiska Bílého baletu čítá 36 jmen a proto je třeba kádr značně zeštíhlit. Na odstřel ale rozhodně nejsou žádní béčkoví hráči. Naopak. Dala by se z nich postavit výtečná jedenáctka. Však by z jejich prodeje mohl Real vytěžit velké jmění.

Skoro 300 milionů. To je nejen suma, kterou letos Real za posily utratil, ale i částka, jíž by mohl vyinkasovat z prodeje hráčů, kteří jsou takzvaně na odstřel. Paradoxně by z nich mohl poskládat i sestavu, kterou by mu nejeden klub záviděl.

Však si to jenom vezměme po pořádku. V brance by samozřejmě byl Keylor Navas. Jeho cena se odhaduje podle deníku AS na 10-15 milionů eur. Obranu by pak tvořili Lucas Vázquez, což je samozřejmě křídlo, ale nejednou dokázal v případě potřeby velmi dobře zahrát i na pozici pravého obránce. Jeho cena? Určitě 30 milionů eur minimálně. Stopeři jasní - Nacho (30) s Vallejem (15), vlevo by pak našel místo Theo Hernández. Hráč, který je v hledáčku Bayeru Leverkusen a AC Milán má hodnotu 25-30 milionů eur.

Na pozici pivota by našel místo Marcos Llorente, nicméně ten už podepsal přestupní lístky Atléticu za 40 milionů eur. Společnost by mu mohli dělat Kovačić (40), Isco (80), nebo Ceballos za něhož chce Real 50 milionů eur.

Luxusní by dokázal z náhradníku sestavit Real Madrid i útok. Za Jamese by případný zájemce měl zaplatit 45-50 milionů eur, Za Balea určitě ne méně než 80. Zpeněžit touží Bílý balet i Mariana, alespoň za 30 milionů eur, blízko odchodu už je i Raúl de Tomás, za nějž Benfica nabízí 25 milionů eur.

Ať už jednotlivé hráče poskládáte jakkoliv, pokaždé by to byla velmi nadupaná sestava, která ale trenéra Zidana o svých kvalitách nepřesvědčila. I tak by na ní ale Real mohl vydělat přes 300 milionů eur.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články