Zpět na » Primera Division » Mbappé do Realu Madrid? Nejdříve za rok

Mbappé do Realu Madrid? Nejdříve za rok

Mbappé do Realu Madrid? Nejdříve za rok © as.com - Kylian Mbappé

0

Líbilo se

21.06. - Real Madrid letos odstartoval další, už třetí epochu Galácticos. A jak tomu bylo v minulosti, stanovil si prezident Pérez stejnou strategii i teď. Ta zní jednu posilu podobných charakteristik ročně. Před pár dny se jí stal Eden Hazard z Chelsea a pro letošek by tak mělo být vybráno. Za rok by jím mohl být hráč Paris St. Germain.

Nicméně podle deníku AS by to neměl být Brazilec Neymar, který je v tuto chvíli v Parku princů na odstřel, nýbrž jeho kolega z útoku Kylian Mbappé. „Strategie Realu je jasná. Hlavním cílem je dosáhnout toho, aby Mbappé neprodloužil smlouvu, kterou má do roku 2023. Pak by to mělo jít mnohem snadněji, protože hráč je přesvědčen o tom, že bude hrát za Real. Pokud ale PSG nepřistoupí k prodeji za rok - samozřejmě hráč musí na klub zatlačit - bude třeba počkat další rok. V nejhorším případě do roku 2022, kdy mu bude scházet jen rok smlouvy," odhaluje taktiku madridského klubu novinář deníku AS Marco Ruiz.

V žádném případě ale nechce prezident Pérez hrotit situaci, jít na nože s managementem PSG. Věří, že bude možná dohoda. A doufá, že k tomu pomůže sám Mbappé, který už několikrát naznačil možnost odchodu z Parku princů.

„Přišel okamžik přijmout zodpovědnost. Pokud to bude v PSG, dobře, a pokud ne, pak v jiném projektu," pronesl Mbappé.

Real Madrid zkoušel zlákat Mbappého už v roce 2016, nabízel Monaku 220 milionů eur, ale nakonec se stáhl z boje. Sliboval mu sice plat 12 milionů eur, ale byl si dobře vědom, že taková suma naruší platovou strukturu týmu.

Nyní, vzhledem k tomu, jak za tu dobu v Paříži fotbalově rozkvetl, už by Real neváhal takovou částku hráči, který má potenciál stát se budoucím držitelem Zlatého míče, dát. Možná i víc. Mluví se o 15 milionech eur.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články