Zpět na » Primera Division » Hvězdný Ronaldo chce od Realu Madrid půjčit hráče

Primera Division - Hvězdný Ronaldo chce od Realu Madrid půjčit hráče

Hvězdný Ronaldo chce od Realu Madrid půjčit hráče © as.com - Vinícius a Ronaldo

1

Líbilo se

22.05. - Ten, kdo byl největší útěchou madridských fanoušků v uplynulé bolestivé sezóně, je možná svými kousky v té nadcházející bavit vůbec nebude. O hostování útočníka Vinícuse Juniora má totiž eminentní zájem kdysi vyhlášený kanonýr Ronaldo, který vlastní majoritní podíl v Realu Valladolid.

Vinícius Junior, přestože mu je teprve 18 let, určitě patřil mezi to lepší, co Bílý balet v minulé sezóně nabídl. Zpočátku pod trenérem Julenem Lopeteguim nedostával příliš šancí a vrátil se zpět do rezervní Castilly, ale pod jeho nástupcem Solarim si zahrál docela dost. Jenže argentinský kouč ve funkci také nevydržel moc dlouho a přišel třetí trenér v ročníku - Zidane.

Pro něj ale mladý Brazilec nebude s největší pravděpodobností nepostradatelný. Ostatně poté, co se vrátil po zranění, s ním spíše nepočítal. Navíc se očekává, že konkurence v boji o základní sestavu po plánovaných nákupech ještě naroste a 18letý fotbalista by asi vysedával spíše na lavičce.

Vinícius se, stejně jako jeho spoluhráč Marcelo, nevešel do brazilské nominace trenéra Tita pro nadcházející Copa América a Ronaldo Nazario, který byl jeho jakýmsi kmotrem po příchodu z Flamenga, by chtěl mladé křídlo ve svém Valladolidu.

Ten se letos v La Lize zachránil až na poslední chvíli a jeho největší slabinou byla zcela jistě ofenzíva. Ostatně Ronaldo už zkoušel přivést Viníciuse do Valladolidu hned dvakrát - loni v srpnu a letos v lednu. Ani jednou nebyl úspěšný.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články