Zpět na » Primera Division » Zidane už se sešel se čtyřmi hráči, třem z nich řekl, že v Realu končí

Primera Division - Zidane už se sešel se čtyřmi hráči, třem z nich řekl, že v Realu končí

Zidane už se sešel se čtyřmi hráči, třem z nich řekl, že v Realu končí © defensacentral.com - Zinedine Zidane

4

Líbilo se

07.05. - NEPŘEHLÉDNĚTE Je to jako v metru. Nejdřív musíte nechat lidi vystoupit, aby mohli noví cestující nastoupit do vagónu. Podobnou situaci prožívá i Real Madrid Také slavný klub musí nejprve vyprázdnit kabinu, aby do ni za pár týdnů mohli přijít noví hráči. Trenéra Zidana nyní čeká nelehký úkol sdělit těm, co si vytáhli Černého Petra, jejich osud.

Kádr Realu Madrid není nafukovací a vzhledem k tomu, že má tým z hlavního města Španělska v létě velké plány ohledně posílení sestavy, bude nezbytné pro nové tváře ve stávajícím mužstvu vytvořit prostor. Hazard, Pogba, Eriksen, to jsou jen některá z jmen na seznamu posil Bílého baletu.

Bude ale i dost hráčů, kteří stadion Santiaga Bernabéua opustí. Trenér Zinedine Zidane už měl mít schůzku se čtyřmi hráči současného týmu a hned třem z nich sdělil nepříjemnou zprávu, že pro nadcházející sezónu s nimi do týmu nepočítá.

Jako první na řadě byl podle očekávání velšský útočník Gareth Bale. Podle deníku Marca byl rozhovor se Zidanem hodně krátký a napjatý. Ostatně oba spolu ani v průběhu uplynulých týdnů příliš nekomunikovali. Bale už nad odchodem přemýšlel po finále Ligy mistrů v Kyjevě a své rozhodnutí změnil jen na základě Zidanova odchodu. Balea hodně rozčílio i poslední rozhodnutí Zizoua nechat ho proti Villarrealu jen na tribuně, přestože byl další útočník Benzema zraněný. Naši redaktoři se spojili s Baleovými agenty, ti ale informaci nechtěli komentovat, nepotvrdili ji ani nevyvrátili," píše Marca.

Rozhodnutí kouče už znají i dva záložníci - Dani Ceballos a Marcos Llorente. Už minulou sezónu patřili pod Zidanem k obvyklým škrtům v nominaci, či častěji vysedávali na lavičce. Jejich naděje udržet se v Realu mírně vzrostly s odchodem francouzského kouče s nímž neměli nejlepší vztahy. Především Llorente patřil mezi vyvolené hráče Santiaga Solariho a dokonce odsoudil do role náhradníka Casemira. Ovšem jako v případě Balea se po nástupu Zidana vrátilo vše do starých kolejí.

V kanceláři Zidana měl být na pohovoru také levý obránce Marcelo. Co bylo předmětem rozhovoru deník Marca nedokázal zjistit, ale vzhledem k tomu, kolik dostává prostoru na trávníku, se zřejmě nesl v pozitivním duchu a ZZ s ním bude počítat do nové sezóny.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Pokud neni Zidane slepej a debilní, tak Llorente zůstane a bude dostávat šance.

NoIscoNoDisco
22581 - 08.05. Odpovědět

Přesně

22581
Související odkazy
Nejnovější články