Zpět na » Primera Division » Protežují Barcelonu? Madridský Solari si stěžuje na termíny, Piqué opáčil: Na podzim jste měli delší odpočinek a dostali jste bůra

Primera Division - Protežují Barcelonu? Madridský Solari si stěžuje na termíny, Piqué opáčil: Na podzim jste měli delší odpočinek a dostali jste bůra

Protežují Barcelonu? Madridský Solari si stěžuje na termíny, Piqué opáčil: Na podzim jste měli delší odpočinek a dostali jste bůra © FotbalPortal.cz - Solari a Piqué

0

Líbilo se

24.02. - Ne jeden, ale hned dva luxusní souboje mezi Realem Madrid a Barcelonou čekají na fanoušky v průběhu příštích sedmi dnů. Nejprve se spolu oba odvěcí rivalové utkají ve středu v rámci odvetného klání semifinále Copa del Rey, aby v neděli zkřížili zbraně v souboji o body do ligové tabulky, kde má před dnešní dohrávkou Realu v Levante Barca náskok 12 bodů.

A jak to tradičně před takovými souboji bývá, atmosféra s blížícím se výkopem začne houstnout. A když se o nějakou polemiku nebo štiplavý výrok nepostará madridský kapitán Ramos, pak se takové role vždycky rád ujme Gerard Piqué. Ten už minulý týden zajel do Bílého baletu. A nyní znovu zareagoval na stížnosti ze strany madridského klubu. Tentokrát byla předmětem termínová listina, která se zdá Realu Madrid znevýhodňující oproti Barceloně.

Už před úvodním zápase semifinále Copa del Rey měli Los Blancos o jeden den kratší odpočinek a situace se opakuje i tentokrát, kdy Barcelona hrála svůj ligový zápas už včera, zatímco Real nastoupí v Levante až dnes ve 20.45. Podle deníku AS má Barcelona odpočinek delší dohromady o 55 hodin.

Termíny jsou zajímavé a úsměvné. Ale jelikož jsme si to nevybrali my, hrát za odlišných podmínek, bereme to jako výzvu. Hodně nás to baví," lehce zkritizoval nevyváženou termínovou listinu madridský kouč Santiago Solari.

Nářky Bílého baletu ale rozhodně neunikly stoperovi Barcelony Gerardu Piquému, který Solarimu po včerejším zápase svého týmu v Seville briskně odpověděl. Minule, když se hrálo El Clásico na podzim, měli o den delší odpočinek a stejně jsme vyhráli 5:1. Vím, že na nás budou hodně natěšení už jen kvůli tomuhle. My ale uděláme vše proto, abychom postoupili do finále. Sice nehrajeme nejlepší fotbal, ale jsme pořád ve hře ve třech soutěžích. Možná se to nezdá, ale jsme živější než kdy jindy."

A kdo vlastně určuje termíny? Je to samozřejmě vedení la Ligy v čele s prezidentem Tebasem, který je ve Španělsku znám svojí nevraživostí vůči prezidentovi madridského klubu Florentinovi Pérezovi. Jak moc velký vliv to může mít asi ví jen on sám.

Tak uvidíme, jestli budou Realu síly scházet. Po úvodní remíze 1:1 má ale před středeční odvetou, která začne ve 21.00, dobrou výchozí pozici.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
TBMA - 24.02. Odpovědět

ty ani základní školu nemáš Smajlík 3 Smajlík 3

TBMA
Zedman - 25.02. Odpovědět

Dám ti malou radu, vpravo nahoře je takové tlačítko odpovědět, zkus to zmáčknout co to udělá. Smajlík 4

Zedman
TBMA - 24.02. Odpovědět

jojo,kokotka máš v trenkách,teda možná Smajlík 3

TBMA
Zedman - 24.02. Odpovědět

Gratuluju vypadá to že jste na základní škole konečně začali brát biologii.

Zedman
Cule6 - 24.02. Odpovědět

Pique je casto magor a i ted mohl proste jenom drzet hubu, protoze stezovani si na rozpis zapasu je smesne uz samo o sobe, ale zas toho tolik nerekl. To jindy byva daleko provokativnejsi, nyni jenom reagoval na brek. Jasne, mohl si to odpustit, ale pomyslnou trofej za blbej vyrok si tentokrat v ankete odnasi Solari, at se to madridskym libi nebo ne.

Cule6
FCBzUSA - 24.02. Odpovědět

Vsak rekl pravdu.dostali bura

FCBzUSA

Má pravdu, nechápu o co scolarimu jde. Idiot

vl4dc3v3sm1ru
heto - 24.02. Odpovědět

Tomuhle už se musím jenom smát Smajlík 2 Docela by mě ale zajímalo, co z toho má? Proč to dělá? To je vážně tak blbej, že to ani nevidí, nebo je tak závislej na "lajcích" na sociálních sítích? Smajlík 10

heto
Jackopz - 24.02. Odpovědět

Pique zvykne rozprávať sračky ale čo povedal teraz zlé? Madrid sa sťažoval že mali o deň menej odpočinku, tak objasnil ako to bolo naposledy keď mala Barcelona o deň odpočinku menej.

Jackopz

heto pisal o solarim.. Smajlík 6

cica310584
Zedman - 24.02. Odpovědět

Madrid si ty kokotko nikde nestěžoval, Solariho se na to ptali novináři, tak jim odpověděl. Protože je úplně logické, že když Madrid tenhle týden nehrál poháry tak nastupuje až v neděli a ještě 20:45. Samozřejmě je úplná náhoda jako vždy že Barca měla o den volna navíc před zápasem se Sevillou a už podruhé má o skoro dva dny navíc volná před CdR. Takže ať ten pračurák mlčí, protože kdyby to bylo naopak tak se na Twitteru posere.

Zedman
Jackopz - 24.02. Odpovědět

Až na to že prvý na to apeloval Butragueño. Takže kokotko môžeš hovoriť jedine tomu koho vidíš v zrkadle mojko Smajlík 3

Jackopz
COKO - 24.02. Odpovědět

Smajlík 2

COKO
Zedman - 24.02. Odpovědět

Ty hlupačku, reagoval na Solariho slova, se kterým to řešili novináři na tiskovce protože jim to přišlo taky divné, vlastně to přijde divné všem, mimo Cúles, kteří na tom nic divného nevidí, že Smajlík 7 Jestli Butragueño něco řekl tak to bylo před minulým zápasem. Takže opět mimo jako vždy.

Zedman
Jackopz - 24.02. Odpovědět

Kto plakal prvý o tom že má Real menej pauzu? Butragueño. Kto vyhral 5 -1 keď mal o deň menej odpočinku? Barca. Bye bye Smajlík 5

Jackopz
Zedman - 25.02. Odpovědět

Bože ty jsi hloupý až to bolí, tady se řeší úplně jiná situace a ty tu taháš 3 měsíce staré záležitosti. K tématu divných termínů raději ani slovo co Smajlík 7

Zedman

Hezky! Piqué jim to vždycky nandá, že z toho pak tejden brečej

AntiHnusdrid
Související odkazy
Nejnovější články