Zpět na » Primera Division » Isco se na Twitteru opět opřel do svého trenéra

Primera Division - Isco se na Twitteru opět opřel do svého trenéra

Isco se na Twitteru opět opřel do svého trenéra © thesportbible.com - Isco Alarcón

2

Líbilo se

08.02. - Isco o sobě dává vědět. Jenže bohužel pro něj ne na zeleném trávníku, ale spíše na stránkách novin, potažmo na sociálních sítích. Bývalý hráč klubu Rubén de la Red ho totiž lehce popíchl tím, že neodvádí úplně maximum svých možností pro tým, na což mu španělský fotbalista odpověděl větou, která se asi kouči Solarimu líbit nebude a jen potvrzuje rozkol mezi nimi.

O Iscových problémech s trenérem Santiagem Solarim toho bylo popsáno hodně. Naposledy se o španělském záložníkovi, který aktuálně v Realu Madrid spíše zahřívá lavičku náhradníků, hovořilo v souvislosti s jeho neochotou plácnout si s delegátem mužstva Chendem po vítězném ligovém zápase proti Alavésu, což měl být jasný signál toho, že ani s členy realizačního týmu se fotbalista zrovna nemusí.

Nyní se ale v médiích rozebírá další rýpnutí Isca směrem k trenérovi Solarimu. Vyprovokoval ho ale bývalý hráč Bílého baletu Rubén de la Red, který kdysi svoji kariéru musel kvůli nemoci srdce předčasně ukončit.

Isco by měl vědět, že v Realu Madrid nebudou na nikoho čekat, v mužstvu jsou dobří všichni a ten, který nemá potřebnou úroveň, toho prostě předběhnou spoluhráči," vyslovil svůj názor De la Red. Neříkám to proto, abych kritizoval Isca, pouze chci, aby pochopil náročnost toho být v Realu Madrid vzhledem k hráčům, kteří jsou kolem vás."

Isco na jeho slova briskně zareagoval na Twitteru, když napsal: Naprosto souhlasím s De la Redem, ale pokud nedostáváte stejné šance jako vaši spoluhráči, je celá situace úplně jiná...I tak ale pracuji a hodně bojuji a očekávám příležitost. Hala Madrid."


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Forte02 - 08.02. Odpovědět

Tak pojd do Juve, nekoho jako ty poptrebujem jako sul Smajlík 1

Forte02
Související odkazy
Nejnovější články