Zpět na » Primera Division » Solari: Je mi líto těch, co objevili Benzemu až minulý týden

Solari: Je mi líto těch, co objevili Benzemu až minulý týden

Solari: Je mi líto těch, co objevili Benzemu až minulý týden © marca.com - Karim Benzema

1

Líbilo se

01.02. - Real Madrid opravdu nabral vzestupnou tendenci. Včera to potvrdil výhrou v odvetném čtvrtfinálovém zápase Copa del Rey v Gironě 3:1, díky níž si zajistil postup mezi poslední čtyři a velkou měrou se na tom opět podílel Benzema, který podruhé za sebou vsítil dva góly a je ve skvělé formě.

Nicméně trenér Solari všechny upozornil na to, že francouzský útočník odváděl skvělou práci i dříve. Je mi líto těch, kteří objevili Benzemu až minulý týden. Je to skvělý hráč. Ale ti všichni mají ještě čas si jeho hru užívat. Je oprvadu ve výtečné formě," uvedl argentinský kouč.

K triumfu svého týmu, který ho po pěti letech dovedl do semifinále španělského poháru, pak poznamenal: Abychom porazili dobrého soupeře, který má odlišný styl od většiny protivníků, musíte k zápasu přistoupit seriózně a zodpovědně. Mužstvo nastoupilo velmi koncentrovaně. Hráči odehráli dobrý dvojzápas, je to jejich zásluha. Výsledek byl zasloužený."

Real Madrid dokázal vyhrát poslední čtyři zápasy, slušnou sérii odstartoval domácí duel se Sevillou (2:0) v polovině ledna. Byl to právě tento zápas, který způsobil obrat v herním projevu madridského klubu? Solari si to úplně nemyslí. To je váš pohled. Odehráli jsme dobré zápasy i před zápasem proti Seville," nesouhlasil s názorem dotazujícího se novináře.

V neděli na madridský Real čeká v lize štika soutěže z Alavésu, které má oplácet podzimní prohru 0:1. Předpokládá se, že se do sestavy místo Marcela vrátí Reguilón, zajímavé bude sledovat, jak Solari vyřeší pozici defenzivního štítu. Na ní se po zranění opět ve skvělém světle ukazuje Marcos Llorente, který před nucenou absencí vyštípal ze sestavy Casemira a včera získal body v boji o místo gólem do sítě Girony.

A jaké bude složení útoku? Vše nasvědčuje tomu, že kolem Benzemy budou kroužit Bale a Vinícius, který je aktuálně v lepší formě než Asensio a na tento faktor Solari hodně sází. Skutečnost, že Lucas Vázquez odehrál celý zápas naznačuje, že nedělní duel s největší pravděpodobností zahájí jen na střídačce.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články