Zpět na » Primera Division » Zamotaná situace. Arsenal čeká, Denis trucuje, Barcelona naléhá

Primera Division - Zamotaná situace. Arsenal čeká, Denis trucuje, Barcelona naléhá

Zamotaná situace. Arsenal čeká, Denis trucuje, Barcelona naléhá © express.co.uk - Denis Suárez

3

Líbilo se

25.01. - Mluví se o tom už delší dobu. Ale jak se tak říká, skutek utek. Zatím. Denis Suárez byl jednou z priorit Arsenalu pro lednové přestupové okno, ovšem místo toho stále ještě tvrdne v Barceloně. Bez herních minut, odstrčený trenérem v koutě. K rozmotání zapeklité situace je třeba kompromis hráče i klubu. Ten ale doposud nepřišel.

Jedna věc je jistá. Denis Suárez v Barceloně nehraje a chce pryč. Smlouvu má ale až do roku 2020. Chce ho Arsenal a hráč chce na Emirates Stadium, kde už na něj netrpělivě čeká manažer Unai Emery.

Jenže je tu problém. Gunners nejsou ochotni za hráče zaplatit přestup. Tedy minimálně v zimě určitě ne. Představují si hostování do konce sezóny, bez opce na povinný přestup. Tato varianta se ale nelíbí Kataláncům. Sice by vyinkasovali za zapůjčení hráče 2 miliony eur, ale v červnu by hráčovi už zbýval jen rok smlouvy a značně by poklesla jeho tržní hodnota.

S hostováním by Barca souhlasila v případě, že by Denis prodloužil kontrakt. Včera rozhlasová stanice Cadena SER tvrdila, že nabídka zněla do roku 2021, Mundo Deportivo pak zmiňovalo dokonce tříleté protáhnutí závazku. Jenže to Denis odmítá, nabídka je nízká.

Další variantou, kterou by Barcelona logicky upřednostnila, je přestup. Zájem projevily dva kluby ze Sevilly. FC, kam už přestoupil před pár dny Munir a také Betis. Obě nabídky jsou přibližně ve výši 20 milionů eur. Jenže ani jedna možnost se nezamlouvá Suárezovi. Chce do Arsenalu. I za cenu, že bude nadále sedět na tribuně, v lepším případě na lavičce.

Do konce přestupového okna zbývá zhruba týden a předpokládá se, že se celá záležitost stihne za tu dobu vyřešit ke spokojenosti všech.


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
tenvs - 26.01. Odpovědět

tenisové sázky, velmi spolehlivé informace
http://nitexe.blogspot.cz/

tenvs
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články