Zpět na » Primera Division » Barcelonský Piqué je novým majitelem klubu FC Andorra

Primera Division - Barcelonský Piqué je novým majitelem klubu FC Andorra

Barcelonský Piqué je novým majitelem klubu FC Andorra © diariogol.com - Gerard Piqué

1

Líbilo se

29.12. - Barcelonský stoper Gerard Piqué se dnes stal novým vlastníkem klubu FC Andorra. Vedení to oficiálně oznámilo poté, co byl tento krok schválen na valné hromadě. Potvrdily se tak spekulace, které již několik dnů kolují médii.

Gerard Piqué a jeho společnost Kosmos se stala vlastníkem klubu FC Andorra, který hraje pátou nejvyšší španělskou soutěž Primera Catalana. Deník AS uvádí, že se tak stalo poté, co společnost uhradila dluhy ve výši 200.000 eur.

Koupi klubu schválili kluboví členové tzv. „socios" na dnešní mimořádně svolané valné hromadě, jíž se zúčastnilo přibližně 300 osob. Výsledek hlasování pak byl jednoznačný - 99,9 procent přítomných se vyslovilo pro.

Zatím nebylo oznámeno, jestli dojde k nějakým změnám v realizačním týmu, které by podnikla buď společnost Kosmos nebo samotný Piqué, nicméně podle důvěryhodných informací listu Diari d´Andorra by měli mužstvo převzít co by trenéři bývalí barcelonští hráči Gabri García a Albert Jorquera. Gerard Piqué by pak měl být prezidentem klubu.


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

299 se vyslovilo pro ano a jeden se zdržel hlasování? Kdo to byl? Smajlík 2

Bal-lack

Nemam ho extra rad jako fotbalistu, ale v soukromym zivote je ispiraci a klobouk dolu pred jeho uspechy, je mu teprve 30 Smajlík 4

barbossaCFC
Zedman - 30.12. Odpovědět

Které úspěchy máš na mysli? Že totálně rozmrdal Davis Cup?

Zedman
Cornero - 30.12. Odpovědět

vsechno ma jen diky tomu ze umi hrat fotbal. Nehrat fotbal za Barcelonu tak rozhodne mu nikdo neda sanci rozmrdat Davis Cup a ani by nemel prachy na to aby zaplatil 200k za nakej fotbalovej klub..krom toho to ze to koupil neni jeste sam o sobe nakou znamkou uspechu--az mu to bude vydelavat nebo to se ziskem proda tak se muzem o necem bavit

Cornero

Zajímavý. A ramosuv vrchol je ze doma zapne a vypne světlo. Jaký rozdíl hm

vl4dc3v3sm1ru
F4BRE - 29.12. Odpovědět

Supr, začni se věnovat ještě více věcem. To to zase bude vypadat na tom hřišti ...

F4BRE
Související odkazy
Nejnovější články