Zpět na » Primera Division » Zlepšit obranu, zvýšit nasazení, změnit přístup…A dát do toho obě koule, hledá příčiny porážky madridská kabina

Zlepšit obranu, zvýšit nasazení, změnit přístup…A dát do toho obě koule, hledá příčiny porážky madridská kabina

Zlepšit obranu, zvýšit nasazení, změnit přístup…A dát do toho obě koule, hledá příčiny porážky madridská kabina © dailymail.co.uk - Sergio Ramos

0

Líbilo se

24.11. - Kdo by to byl čekal, že si Real Madrid, který pod novým koučem Santiagem Solarim nabral v posledních zápasech vzestupnou tendenci výkonnostní i výsledkovou, slízne na půdě třináctého Eibaru takový debakl, navíc po ostudném výkonu. Hráči Bílého baletu po zápase hledali příčiny takového nezdaru.

Jen slova zmaru byla slyšet po skončení střetnutí na stadionu Ipurua, odkud si Blancos odvážejí krutou porážku 0:3. „Jsme ze zápasu hodně frustrovaní. Totálně zklamaní. Musíme se zlepšit. Je to pravda, že jsme nehráli vůbec dobře. V Eibaru je to pokaždé těžké, hráli ve velkém tempu, agresivně, my naopak bez nasazení. Zasloužili si takový výsledek. Nemyslím si ale , že to byl nejhorší zápas sezóny. To je složité rozhodnout. Za tři dny máme další zápas, musíme jít dál," uvedl Toni Kroos.

„Zlepšit se musíme především v obraně, dneska jsme byli v tomto ohledu hodně špatní, v úterý chceme odehrát naprosto odlišný zápas," pojmenoval jednu z příčin porážky německý středopolař.

„Není to problém fyzické kondice. Spíš je chyba v přístupu. Fotbal je o výsledcích a pokud nemáte stejný přístup, jako váš protivník, odrazí se to na výsledku," domnívá se kapitán Ramos.

„Jsme hodně nas.aní. Vzdaluje se nám cíl, kterým bylo snížit ztrátu na první místo. Soupeři musíme pogratulovat, dokázal využít našich slabin. Musíme zaměřit kritiku do vlastních řad, nebyli jsme na potřebné úrovni. Na to nejsou žádné omluvy. La Liga je maximálně vyrovnaná a pokud se nevyrovnáte druhému týmu v intenzitě, nasazení a tempu, stane se to, co se stalo. Kvalita kádru je taková jaká je. Jsme to my, kdo může situaci změnit," řekl madridský zadák.

Pověstnou hláškou na sebe upozornil trenér Solari hned po nástupu do funkce. Při otázce na své první tiskovce s jakou taktikou nastoupí do duelu s třetiligovou Melillou řekl, že do toho hráči musí dát obě koule. A k této frázi se vrátil i dnes. „Eibar do toho dneska dal obě koule, my jsme nebyli na potřebné úrovni. Ztráceli jsme odražené míče, soupeř byl lepší," poznamenal Solari.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články