Zpět na » Primera Division » Kdo je po odchodu Cristiana Ronalda největším boháčem v kabině Realu? A na kolik si přijde takový madridský náhradník?

Primera Division - Kdo je po odchodu Cristiana Ronalda největším boháčem v kabině Realu? A na kolik si přijde takový madridský náhradník?

Kdo je po odchodu Cristiana Ronalda největším boháčem v kabině Realu? A na kolik si přijde takový madridský náhradník? © mundodeportivo.com - Real Madrid

3

Líbilo se

21.08. - NEPŘEHLÉDNĚTE Cristiano Ronaldo a Real Madrid, to už je minulost. Právě portugalský fotbalista byl nejlépe placeným fotbalistou madridského klubu, nicméně ani tak se necítil od vedení úplně doceněný a i to bylo jednou z příčin, proč opustil stadion Santiaga Bernabéua. Kdo je ale nyní hráčem, jemuž na konto chodí nejvíce peněz?

Server totalsportek.com přináší každoročně informace o platech hráčů předních klubů. Vždycky patřila první příčka pětinásobnému držiteli Zlatého míče Cristianovi Ronaldovi. Jenže spojení CR7 a Bílý balet už patři do škatulky s nápisem historie.

Blancos za něj v červenci od Juventusu Turín vyinkasovali 112 milionů eur, popřáli mu hodně štěstí a každý se vydal jinou cestou. Výsadu nejlépe placeného muže madridské kabiny po něm převzal Gareth Bale, fotbalista, jenž by se měl po odchodu Portugalce stát i novým lídrem mužstva. Ačkoliv některá španělská média tvrdí, že je, co se týče financí, na stejné úrovni jako Sergio Ramos, podle následující tabulky je madridský kapitán o notný kus za ním.

V tabulce ještě není uveden nově příchozí gólman Thibaut Courtois. Podle neoficiálních zdrojů by měl mít na Bernabéu kontrakt na 8 milionů eur ročně.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články