Zpět na » Primera Division » Další zájemce o Yerryho Minu. Tentokrát z kategorie TOP týmů

Primera Division - Další zájemce o Yerryho Minu. Tentokrát z kategorie TOP týmů

Další zájemce o Yerryho Minu. Tentokrát z kategorie TOP týmů © marca.com - Yerry Mina

1

Líbilo se

26.07. - Budoucnost kolumbijského stopera Barcelony Yerryho Miny je stále zahalena mlhou. Vedení jedná s jeho agentem, který pouze zaručil, že jeho svěřenec bude hrát v příští sezoně ve velkém klubu. Teď mu navíc přibyl nový zájemce. Slavný Manchester United chce vrhnout všechny síly do jeho přestupu.

Po příchodu z Palmeiras pusto, prázdno. Kolumbijského stopera Yerryho Minu přivedl barcelonský klub letos v lednu, ale do sestavy Ernesta Valverdeho se stěží prosazoval. Proto Barcelona plánovala jeho odchod z klubu. Buď na hostování, nebo na tvrdý přestup.

A nic na tom nezměnily ani výkony Yerryho na MS v Rusku. Dal v dresu Kolumbie tři branky a hodně tak zvýšil svoji cenu na trhu. Budoucnost hráče na Camp Nou je totiž hodně nelehká. Jestli už teď měl nad sebou v hierarchii Piquého, Umtitiho a Vermaelena, teď mu ještě vedení že Sevilly přivedlo Lengleta.

Tento týden mělo být o angažmá Miny pro nadcházející sezónu jasno. Zájem měl projevit Lyon, Fenerbahce, Everton a Wolverhampton. Agent hráče, jeho strýc Jair slíbil, že Yerry bude hrát ve velkém klubu, takže se předpokládá, že zájemce bude muset vyplatit minimálně 40 milionů eur.

A do hry se teď vložil hodně velký hráč. Podle všeho je rozhodnut vstoupit naplno do jednání Manchester United. Dnes by se měla dokonce v Barceloně uskutečnit schůzka mezi zainteresovanými stranami.

United, respektive jejich manažer José Mourinho, má představu posílit zadní linii svého týmu a Mina by k tomu mohl být ideálním hráčem.

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, mundodeportivo.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kuzma - 26.07. Odpovědět

Já nevím, není dost dobrý pro Barcu a United za něj mají dát téměř čtyřnásobek pořizovací ceny ?
Tohle se mi nelíbí, to radši ať dají 50 za Alderweirelda nebo o něco víc za Maguira.

Kuzma

Hlavně není dost dobrý pro tým. To jak se skoro plazil po hřišti v nastavení a odmítal střídat bylo hodně sobecké a určitě k nám ne... Raději Maguira, tam byl rozdíl kdy hrál pro tým

justArnold
Eidur - 26.07. Odpovědět

Myslím, že je to jen náplast, když by nevyšel Maguier. Tohle je hráč, který pasuje svou hrou více do United, než do Barcy.

Eidur

Uplny souhlas.Maquiere to je to prave orechove pro United! Smajlík 18

tomogara
Reklama
Reklama
Nejnovější články