Zpět na » Primera Division » Další zájemce o Yerryho Minu. Tentokrát z kategorie TOP týmů

Primera Division - Další zájemce o Yerryho Minu. Tentokrát z kategorie TOP týmů

Další zájemce o Yerryho Minu. Tentokrát z kategorie TOP týmů © marca.com - Yerry Mina

1

Líbilo se

26.07. - Budoucnost kolumbijského stopera Barcelony Yerryho Miny je stále zahalena mlhou. Vedení jedná s jeho agentem, který pouze zaručil, že jeho svěřenec bude hrát v příští sezoně ve velkém klubu. Teď mu navíc přibyl nový zájemce. Slavný Manchester United chce vrhnout všechny síly do jeho přestupu.

Po příchodu z Palmeiras pusto, prázdno. Kolumbijského stopera Yerryho Minu přivedl barcelonský klub letos v lednu, ale do sestavy Ernesta Valverdeho se stěží prosazoval. Proto Barcelona plánovala jeho odchod z klubu. Buď na hostování, nebo na tvrdý přestup.

A nic na tom nezměnily ani výkony Yerryho na MS v Rusku. Dal v dresu Kolumbie tři branky a hodně tak zvýšil svoji cenu na trhu. Budoucnost hráče na Camp Nou je totiž hodně nelehká. Jestli už teď měl nad sebou v hierarchii Piquého, Umtitiho a Vermaelena, teď mu ještě vedení že Sevilly přivedlo Lengleta.

Tento týden mělo být o angažmá Miny pro nadcházející sezónu jasno. Zájem měl projevit Lyon, Fenerbahce, Everton a Wolverhampton. Agent hráče, jeho strýc Jair slíbil, že Yerry bude hrát ve velkém klubu, takže se předpokládá, že zájemce bude muset vyplatit minimálně 40 milionů eur.

A do hry se teď vložil hodně velký hráč. Podle všeho je rozhodnut vstoupit naplno do jednání Manchester United. Dnes by se měla dokonce v Barceloně uskutečnit schůzka mezi zainteresovanými stranami.

United, respektive jejich manažer José Mourinho, má představu posílit zadní linii svého týmu a Mina by k tomu mohl být ideálním hráčem.

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, mundodeportivo.com

Nejnovější články