Zpět na » Primera Division » Kauza Karius pokračuje: Podle Kroose měl střídat, Lineker označil Ramose za blbce

Kauza Karius pokračuje: Podle Kroose měl střídat, Lineker označil Ramose za blbce

Kauza Karius pokračuje: Podle Kroose měl střídat, Lineker označil Ramose za blbce © FotbalPortal.cz -

3

Líbilo se

06.06. - Nejprve bylo jméno brankáře Liverpoolu Lorise Kariuse vláčeno médii a sociálními sítěmi kvůli jeho dvěma kiksům ve finále Ligy mistrů. Nyní se po více jak týdnu stal předmětem dalších diskuzí, tentokrát kvůli tvrzení lékařů, že měl zbytek zápasu chytat s otřesem mozku, což mohlo hrát roli při jeho školáckých chybách.

Chtějí mu asi pomoct a zbavit ho viny na dvou hrubých chybách, které spáchal ve finále Ligy mistrů proti Realu Madrid. Proto po téměř dvou týdnech přišlo prohlášení lékařského týmu, který potvrdil, že Karius měl otřes mozku po střetu s Ramosem a tudíž chyby, jež vyrobil, mohly mít na svědomí i s tím spojené zdravotní problémy.

Ironicky na celou situaci zareagoval během včerejška Sergio Ramos, který jen nevěřícně kroutil hlavou nad tím, co na jeho osobu ještě Liverpool svede, aby zmírnil dopad porážky 1:3 s Bílým baletem. „Teď už jen aby si Firmino stěžoval, že se nastydl o moji kapku potu,“ jízlivě prohlásil madridský kapitán.

Velké pochybnosti nad sdělením lékařského týmu o otřesu mozku německého gólmana měl jeho krajan Toni Kroos. „Nevím, jestli se chyba může omlouvat jen kvůli tomu. Z mého pohledu to tak rozhodně nevidím. Pokud opravdu měl otřes mozku a dokonce tak extrémní, myslím, že neměl pokračovat ve hře,“ hodnotil celou situaci záložník Realu.

Svérázným komentářem se do kauzy kolem Kariuse vložil vždy ostrý kritik, bývalý hráč Liverpoolu Gary Lineker. V jeho komentáři na Twitteru sice nešlo přímo o chyby německého brankáře, nicméně na adresu Ramose, jenž zranění Salaha popsal jako „ne tak vážné“ uvedl: „Ramos je skvělý hráč a každý tým na světě by ho chtěl mít, ale taky by mu měli dát cenu za největšího blbce.“

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články