Zpět na » Primera Division » Krkic nadšen Camp Nou a Henrym

Krkic nadšen Camp Nou a Henrym

Krkic nadšen Camp Nou a Henrym © fifa.com - útočník Barcelony

0

Líbilo se

25.11. - Mladičký útočník Barcelony, Bojan Krkic, byl nadšen podporou, které se mu dostalo od domácích fanoušků ve včerejším zápase, kde Barcelona porazila bez problémů Recreativo 3:0. Reprezentant Španělska do jednadvaceti let si také liboval, že mohl hrát s Henrym

Barcelona vypadala po hodině hry zápasu s Recreativem bezradně. Do hry se poté za Eidura Gudjohnsena dostal právě Krkic. Katalánský celek se začal okamžitě hrnout do útoku, výsledkem byly dvě branky během dvou minut. Trefili se Milito a právě Krkic. Zápasovou tečkou byla proměněná penalta z kopačky Messiho.

Krkic vstřelil za Barcelonu první branku na Camp Nou poté, co by nesobecky vybídnut svým rádcem a vzorem, Thierrym Henrym.

„Bylo to neskutečné. Co si víc přát, než trefit se na Camp Nou po přihrávce Henryho. Nedostává se mi slov. Báječné.“

„Jsem velmi spokojen. Od začátku sezóny, to už jsou tři měsíce, co jsem na tento moment čekal.“

„Samozřejmě, teď musím pokračovat dál v tvrdé práci. Jsem moc vděčný za šance, které jsou mi dávány. Je mi jenom sedmnáct let a musím se dále postupně zlepšovat,“ řekl španělský talent.

Nakonec byl dotázán ohledně záležitosti s Edmilsonem. „Ano, rozhodně nám nepomohlo to, co se objevilo v tisku. Prostě jsme se snažili zaměřit jenom na fotbal.“

Kam dál?

Pavel Storzer / goal.com/fotbalportal.cz

Nejnovější články