Zpět na » Primera Division » FIFA zamítla pokus Bocy získat Riquelmeho

FIFA zamítla pokus Bocy získat Riquelmeho

FIFA zamítla pokus Bocy získat Riquelmeho © copaamerica.com - záložník Villarrealu

0

Líbilo se

25.11. - Boca Juniors neuspěla s pokusem zaregistrovat záložníka Villarrealu, Riquelmeho, do svého mužstva už pro FIFA Mistrovství Světa Klubů, které bude odehráno příští měsíc

Argentinský celek se pokusil zapsat populárního playmakera na soupisku. Klub doufal, že FIFA povolí, aby přišel Riquelme do Bocy už před otevřením zimního přestupového termínu.

FIFA podle předpokladů žádost zamítla, to však Bocu neodradilo. Do Zürichu, kde fotbalová asociace sídlí, vyrazí delegace se soupiskou pro Mistrovství Světa Klubů, na které bude volné jedno místo s číslem deset.

Argentinský celek je přesvědčen, že Riquelme by mohl podepsat už příští pondělí. Problémem však je to, že sám hráč jasně deklaroval: „Z Villarrealu odejdu, až mi klub uhradí 6 miliónů Euro, které mi dluží. Za to, co se stalo, chci od nich každé Euro.“

Argentinec tak naráží na to, že v klubu nedostává dlouhodobě žádnou příležitost hráč kvůli rozporům s chilským trenérem Pellegrinim.

Přes pokus Bocy se o devětadvacetiletého hráče zajímají také špičkové italské kluby. Kam budou v zimě směřovat jeho kroky?

Kam dál?

Pavel Storzer / goal.com/fotbalportal.cz

Související odkazy
Nejnovější články